Anglická slova II.

Předmět:
Ročník:
Počet stran:
25
Velikost: 61.92 KB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
1. 6. 2021
Sdílet:

Kartičky jsou udělané tak, aby při oboustranném tisku byla vždy jedna strana kartičky česky a druhá anglicky. Je dobré si kartičky vytisknout na barevný papír podle kategorie, aby se slova dala procvičovat postupně.

Vhodné pro žáky 1. stupně. (Slovíčka, která ještě děti neumí, si dáte stranou)
Kartičky různých kategorií: počasí, roční období, měsíce, dny v týdnu apod. (84) oblečení (28) nábytek, dům a byt (42) budovy (14)
Návod:
1. Kartičky vytiskněte oboustranně (vždy budete mít z jedné strany slovo anglicky a z druhé česky). Je lepší tisknout na silnější papír, aby slova neprosvítala. Děti si vezmou kartičku s anglickým slovem a přeloží ho do češtiny nebo obráceně a procvičí si slovní zásobu. Svou odpověď si zkontrolují na druhé straně kartičky. 2. Kartičky nastříhejte a použijte jako pexeso.

Další produkty od autora Lucie Novotná

949
Český jazyk
2.
Pracovní listy
33 kartiček se slovy (10 tvrdé slabiky, 10 měkké slabiky, 13 shrnutí)
30.00 Kč
6082
Nezařazené k předmětu
1., 2.
Pracovní listy
Projekt na poslední týden před Vánocemi. Vhodné pro 1. a 2. ročník.
60.00 Kč
492
Matematika
1.
Přípravy hodiny/lekce
Kartičky jsou vhodné pro práci na koberci, popřípadě v lavici. Můžete použít pro jednotlivce i skupinovou práci. Můžete přidat příklady z počítání do 10 a rozšířit tak počet příkladů, které děti budou přiřazovat.
40.00 Kč
952
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Ostatní
Lze využít jako pexeso na koberec nebo do lavice. Vhodné pro volné chvilky, procvičování paměti, slovní zásoby, řádku a
25.00 Kč
Anglická slova II. Anglická slova II.
Kartičky jsou udělané tak, aby při oboustranném tisku byla vždy jedna strana kartičky česky a druhá anglicky. Je dobré si kartičky vytisknout na barevný papír podle kategorie, aby se slova dala procvičovat postupně. Vhodné pro žáky 1. stupně. (Slovíčka, která ještě děti neumí, si dáte stranou) Kartičky různých kategorií: počasí, roční období, měsíce, dny v týdnu apod. (84) oblečení (28) nábytek, dům a byt (42) budovy (14) Návod: 1. Kartičky vytiskněte oboustranně (vždy budete mít z jedné strany slovo anglicky a z druhé česky). Je lepší tisknout na silnější papír, aby slova neprosvítala. Děti si vezmou kartičku s anglickým slovem a přeloží ho do češtiny nebo obráceně a procvičí si slovní zásobu. Svou odpověď si zkontrolují na druhé straně kartičky. 2. Kartičky nastříhejte a použijte jako pexeso.
UUCZ-470
Anglický jazyk>Přípravy hodiny/lekce>2.>3.>4.>5.>ZŠ – 1. STUPEŇ
40.00