Anglická slova II.

Předmět:
Ročník:
Počet stran:
25
Velikost: 61.92 KB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
1. 6. 2021
Cena:
40 Kč vč. DPH
Sdílet:

Kartičky jsou udělané tak, aby při oboustranném tisku byla vždy jedna strana kartičky česky a druhá anglicky. Je dobré si kartičky vytisknout na barevný papír podle kategorie, aby se slova dala procvičovat postupně.

Vhodné pro žáky 1. stupně. (Slovíčka, která ještě děti neumí, si dáte stranou)
Kartičky různých kategorií: počasí, roční období, měsíce, dny v týdnu apod. (84) oblečení (28) nábytek, dům a byt (42) budovy (14)
Návod:
1. Kartičky vytiskněte oboustranně (vždy budete mít z jedné strany slovo anglicky a z druhé česky). Je lepší tisknout na silnější papír, aby slova neprosvítala. Děti si vezmou kartičku s anglickým slovem a přeloží ho do češtiny nebo obráceně a procvičí si slovní zásobu. Svou odpověď si zkontrolují na druhé straně kartičky. 2. Kartičky nastříhejte a použijte jako pexeso.

Další produkty od autora Lucie Novotná

944
Cizí jazyky
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Kalendář pro děti
Kalendář do třídy v různých jazycích. Můžete využít na den jazyků nebo po celý rok např. v učebnách cizích jazyků.
25.00 Kč
950
Matematika
4., 5.
Přípravy hodiny/lekce
Procvičování formou oboustranných kartiček či pexesa. Malá verze do lavice, velká verze na koberec či magnetickou tabuli
30.00 Kč
6084
Nezařazené k předmětu
1., 2.
Pracovní listy
3 projekty - Mikuláš, Vánoce a Velikonoce. Vhodné pro 1. a 2. ročník.
150.00 Kč
953
Matematika
2.
Přípravy hodiny/lekce
Různé typy slovních úloh pro 2. ročník.
30.00 Kč
Anglická slova II. Anglická slova II.
Kartičky jsou udělané tak, aby při oboustranném tisku byla vždy jedna strana kartičky česky a druhá anglicky. Je dobré si kartičky vytisknout na barevný papír podle kategorie, aby se slova dala procvičovat postupně. Vhodné pro žáky 1. stupně. (Slovíčka, která ještě děti neumí, si dáte stranou) Kartičky různých kategorií: počasí, roční období, měsíce, dny v týdnu apod. (84) oblečení (28) nábytek, dům a byt (42) budovy (14) Návod: 1. Kartičky vytiskněte oboustranně (vždy budete mít z jedné strany slovo anglicky a z druhé česky). Je lepší tisknout na silnější papír, aby slova neprosvítala. Děti si vezmou kartičku s anglickým slovem a přeloží ho do češtiny nebo obráceně a procvičí si slovní zásobu. Svou odpověď si zkontrolují na druhé straně kartičky. 2. Kartičky nastříhejte a použijte jako pexeso.
UUCZ-470
Anglický jazyk>Přípravy hodiny/lekce>2.>3.>4.>5.>ZŠ – 1. STUPEŇ
40.00