Anglické hádanky - pátračka

Předmět:
Kategorie:
Počet stran:
17
Velikost: 6.04 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
31. 12. 2023
Sdílet:

Hledáte způsob, jak oživit dětem hodiny angličtiny? Chcete děti dostat ven a ještě je něčemu naučit? Chcete s dětmi procvičit angličtinu a ještě potrénovat „šedé buňky mozkové“? Tohle, a mnohem víc, vám nabízí naše nová pátrací hra „Anglické hádanky“.

 

Cílem pátračky je a) najít všechny kartičky b) zkombinovat kartičky s hádankou s odpovědí a anglickým názvem, případně s obrázkem. Kartičky můžete využít ve třídě, doma, na zahradě, ale i na výletě v přírodě. Můžete kartičky použít třeba i jako motivaci na výletě ke zdolání další etapy (po 100 metrech dostanou další kartičku… Obrázek odebrán. ). V materiálu najdete i tipy pro pedagogy na využití kartiček při vyučování.

 

Součástí výukového materiálu je i slovníček použitých výrazů.

 

Tento výukový materiál se zaměřuje především na vzdělávací oblast 5.1.2. Cizí jazyk dle RVP, především pak na rozvoj řečových dovedností.

Další produkty od autora Jaksihrat

107177
Vlastivěda
4., 5., 6., 7.
Venkovní učení - stezky, badatelská výuka, terénní výuka
Další z řady případů „ Dětské detektivní kanceláře“ (DDK) je tu. Tentokrát s valentýnskou tématikou. Na DDK se obrátil s
75.00 Kč
73489
Nezařazené k předmětu
2., 3., 4., 5.
Ostatní
Po velkém úspěchu naší detektivní bojovky pro Vás máme další. Tentokrát se jedná o "Případ ukradené knihy". Děti se
65.00 Kč
146725
Nezařazené k předmětu
Pracovní listy
Stezka pro děti ze školky a mladší školáky má 12 stanovišť, kde děti plní úkoly z žirafího světa a zároveň se naučí o
50.00 Kč
143084
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1.
Pracovní listy
13 listů - pracovní listy s úkoly a zajímavostmi o mléku, pokusy, náměty na další aktivity s dětmi z mateřských škol
25.00 Kč
Anglické hádanky - pátračka Anglické hádanky - pátračka
Hledáte způsob, jak oživit dětem hodiny angličtiny? Chcete děti dostat ven a ještě je něčemu naučit? Chcete s dětmi procvičit angličtinu a ještě potrénovat „šedé buňky mozkové“? Tohle, a mnohem víc, vám nabízí naše nová pátrací hra „Anglické hádanky“.   Cílem pátračky je a) najít všechny kartičky b) zkombinovat kartičky s hádankou s odpovědí a anglickým názvem, případně s obrázkem. Kartičky můžete využít ve třídě, doma, na zahradě, ale i na výletě v přírodě. Můžete kartičky použít třeba i jako motivaci na výletě ke zdolání další etapy (po 100 metrech dostanou další kartičku… 😉 ). V materiálu najdete i tipy pro pedagogy na využití kartiček při vyučování.   Součástí výukového materiálu je i slovníček použitých výrazů.   Tento výukový materiál se zaměřuje především na vzdělávací oblast 5.1.2. Cizí jazyk dle RVP, především pak na rozvoj řečových dovedností.
UUCZ-75114
Anglický jazyk>Ostatní>ZŠ – 2. STUPEŇ
65.00