HÁDANKOVÁ PÁTRAČKA

Počet stran:
10
Velikost: 5.31 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
31. 12. 2023
Sdílet:

ZÁBAVNÁ A VZDĚLÁVACÍ HRA PRO DĚTI MLADŠÍHO ŠKOLNÍHO VĚKU, ALE I PŘEDŠKOLÁKY. 

Stačí jen vytisknout, rozstříhat na kartičky a ty schovat. 

Získáte na 10 listech pdf celkem 90 KARTIČEK (můžete zvolit i menší množství kartiček podle času, který na pátračku máte). 

30 kartiček obsahuje textovou hádanku, 30 kartiček obrázkovou odpověď a pro ty z vás, kteří chcete hře dodat i další rozměr, jsme připravili i anglické názvy odpovědí

Cílem pátračky je 

a) najít všechny kartičky

b) zkombinovat kartičky s hádankou s odpovědí a anglickým názvem. 

 

Kartičky můžete využít ve třídě, družině, na školním hřišti, zahradě, ale i na výletě v přírodě. Můžete kartičky použít třeba i jako motivaci na výletě ke zdolání další etapy (po 100 metrech dostanou další kartičku...) 

Pokud děti rádi odměňujete, připravili jsme pro Vás také tajenky s určitými místy, kam odměnu můžete schovat (chodba, strom...) Děti tak po vyluštění hádanek budou mít další úkol a) najít lísteček s tajenkou a b) vyluštit tajenku a najít svou odměnu. 

Děti zabavíte i na desítky minut (záleží na tom, jak moc dobře kartičky schováte). 

Krásnou zábavu přejeme! 

Tento výukový materiál se dle RVP zaměřuje především na vzdělávací oblast Jazyk a jazyková komunikace a zároveň, díky AJ části i, na vzdělávací oblast 5.1.2. Cizí jazyk, především pak na rozvoj řečových dovedností. 

Další produkty od autora Jaksihrat

65092
Biologie
MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
29.září je Světový den srdce. K tomuto dni můžete připravit dětem zábavu i efektivní vzdělávání. 24 listů s úkoly
50.00 Kč
146725
Nezařazené k předmětu
Pracovní listy
Stezka pro děti ze školky a mladší školáky má 12 stanovišť, kde děti plní úkoly z žirafího světa a zároveň se naučí o
50.00 Kč
118510
Občanská výchova
MŠ, 1., 2., 3.
Pracovní listy
36 stran, které Vám pomohou uchopit téma ŠTĚSTÍ a věnovat se mu s dětmi i několik dní. Hravou formou se můžete zamyslet
80.00 Kč
27509
Anglický jazyk
MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Celoroční tematická hra
Chcete pro své děti vzdělávací zábavnou hru? Vyzkoušejte naší novou PÁTRAČKU "HÁDEJ, KDO JSEM-MRAVENEC" 40 indicií
29.00 Kč
HÁDANKOVÁ PÁTRAČKA HÁDANKOVÁ PÁTRAČKA
ZÁBAVNÁ A VZDĚLÁVACÍ HRA PRO DĚTI MLADŠÍHO ŠKOLNÍHO VĚKU, ALE I PŘEDŠKOLÁKY.  Stačí jen vytisknout, rozstříhat na kartičky a ty schovat.  Získáte na 10 listech pdf celkem 90 KARTIČEK (můžete zvolit i menší množství kartiček podle času, který na pátračku máte).  30 kartiček obsahuje textovou hádanku, 30 kartiček obrázkovou odpověď a pro ty z vás, kteří chcete hře dodat i další rozměr, jsme připravili i anglické názvy odpovědí.  Cílem pátračky je  a) najít všechny kartičky b) zkombinovat kartičky s hádankou s odpovědí a anglickým názvem.    Kartičky můžete využít ve třídě, družině, na školním hřišti, zahradě, ale i na výletě v přírodě. Můžete kartičky použít třeba i jako motivaci na výletě ke zdolání další etapy (po 100 metrech dostanou další kartičku...)  Pokud děti rádi odměňujete, připravili jsme pro Vás také tajenky s určitými místy, kam odměnu můžete schovat (chodba, strom...) Děti tak po vyluštění hádanek budou mít další úkol a) najít lísteček s tajenkou a b) vyluštit tajenku a najít svou odměnu.  Děti zabavíte i na desítky minut (záleží na tom, jak moc dobře kartičky schováte).  Krásnou zábavu přejeme!  Tento výukový materiál se dle RVP zaměřuje především na vzdělávací oblast Jazyk a jazyková komunikace a zároveň, díky AJ části i, na vzdělávací oblast 5.1.2. Cizí jazyk, především pak na rozvoj řečových dovedností. 
UUCZ-23547
Anglický jazyk>Český jazyk - čtení>Nezařazené k předmětu>Celoroční tematická hra>Didaktické hry>Ostatní>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>2.
55.00