HÁDANKOVÁ PÁTRAČKA

Počet stran:
10
Velikost: 5.31 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
30. 5. 2022
Cena:
55 Kč vč. DPH
Sdílet:

ZÁBAVNÁ A VZDĚLÁVACÍ HRA PRO DĚTI MLADŠÍHO ŠKOLNÍHO VĚKU, ALE I PŘEDŠKOLÁKY. 

Stačí jen vytisknout, rozstříhat na kartičky a ty schovat. 

Získáte na 10 listech pdf celkem 90 KARTIČEK (můžete zvolit i menší množství kartiček podle času, který na pátračku máte). 

30 kartiček obsahuje textovou hádanku, 30 kartiček obrázkovou odpověď a pro ty z vás, kteří chcete hře dodat i další rozměr, jsme připravili i anglické názvy odpovědí

Cílem pátračky je 

a) najít všechny kartičky

b) zkombinovat kartičky s hádankou s odpovědí a anglickým názvem. 

 

Kartičky můžete využít ve třídě, družině, na školním hřišti, zahradě, ale i na výletě v přírodě. Můžete kartičky použít třeba i jako motivaci na výletě ke zdolání další etapy (po 100 metrech dostanou další kartičku...) 

Pokud děti rádi odměňujete, připravili jsme pro Vás také tajenky s určitými místy, kam odměnu můžete schovat (chodba, strom...) Děti tak po vyluštění hádanek budou mít další úkol a) najít lísteček s tajenkou a b) vyluštit tajenku a najít svou odměnu. 

Děti zabavíte i na desítky minut (záleží na tom, jak moc dobře kartičky schováte). 

Krásnou zábavu přejeme! 

Další produkty od autora Jaksihrat

109554
Občanská výchova
ZŠ – 1. STUPEŇ
Venkovní stezky, aktivity
Masopustní bojovka s 10 stanovišti pro děti především z 1. stupně ZŠ vám nabízí nejen zábavu, ale i mnohé zajímavé
70.00 Kč
39862
Matematika
MŠ - předškoláci, 1., 2.
Pracovní listy
Želví počítání můžete využít jako doplněk například k Mezinárodnímu dni želv (24.5.), nebo kdykoliv jindy. Jeden list je
0.00 Kč
79141
Občanská výchova
MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Jak se žije nevidomým? Jak si dokáží poradit v běžném životě? Jak jim můžeme pomoci? 22 stran plných úkolů, praktických
50.00 Kč
27509
Anglický jazyk
MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Celoroční tematická hra
Chcete pro své děti vzdělávací zábavnou hru? Vyzkoušejte naší novou PÁTRAČKU "HÁDEJ, KDO JSEM-MRAVENEC" 40 indicií
29.00 Kč
HÁDANKOVÁ PÁTRAČKA HÁDANKOVÁ PÁTRAČKA
ZÁBAVNÁ A VZDĚLÁVACÍ HRA PRO DĚTI MLADŠÍHO ŠKOLNÍHO VĚKU, ALE I PŘEDŠKOLÁKY.  Stačí jen vytisknout, rozstříhat na kartičky a ty schovat.  Získáte na 10 listech pdf celkem 90 KARTIČEK (můžete zvolit i menší množství kartiček podle času, který na pátračku máte).  30 kartiček obsahuje textovou hádanku, 30 kartiček obrázkovou odpověď a pro ty z vás, kteří chcete hře dodat i další rozměr, jsme připravili i anglické názvy odpovědí.  Cílem pátračky je  a) najít všechny kartičky b) zkombinovat kartičky s hádankou s odpovědí a anglickým názvem.    Kartičky můžete využít ve třídě, družině, na školním hřišti, zahradě, ale i na výletě v přírodě. Můžete kartičky použít třeba i jako motivaci na výletě ke zdolání další etapy (po 100 metrech dostanou další kartičku...)  Pokud děti rádi odměňujete, připravili jsme pro Vás také tajenky s určitými místy, kam odměnu můžete schovat (chodba, strom...) Děti tak po vyluštění hádanek budou mít další úkol a) najít lísteček s tajenkou a b) vyluštit tajenku a najít svou odměnu.  Děti zabavíte i na desítky minut (záleží na tom, jak moc dobře kartičky schováte).  Krásnou zábavu přejeme! 
UUCZ-23547
Anglický jazyk>Český jazyk - čtení>Nezařazené k předmětu>Celoroční tematická hra>Didaktické hry>Ostatní>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>2.
55.00