Anglické stezky chybějící písmena - jaro, léto, podzim, zima

Předmět:
Ročník:
Téma:
Počet stran:
68
Velikost: 47.09 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
23. 3. 2022
Cena:
120 Kč vč. DPH
Sdílet:

Materiál se skládá ze 4 stezek – Jaro, léto, podzim a zima.

Všechny stezky jsou na stejném principu – na každé kartě je obrázek předmětu související s danou roční dobou a přeházená písmenka anglického názvu. Jedno písmenko vždy chybí.

Děti musí poznat které a napsat si ho na papírek. Na konci jim z nich vznikne tajenka. Ve spodní části je ještě pohybový úkol.

 

Další dokument je přední a závěrečná strana.doc, ten je určen k Vašim úpravám. Jsou k dispozici dvě varianty – česky i anglicky

Doplňte způsob značení trasy (mapu, popis stezky, fáborky,…), logo, Vaše jméno organizace, oslovení, kam zasílat odpovědi, případné odměny  apod.

Pozn. Tento soubor se může na každém počítači zobrazovat trochu jinak (pozadí se zobrazuje světleji, při tisku je stejné jako pdf)

 

Realizace stezky:

Na začátek trasy umístěte instrukce, následně na trasu umístěte všechny karty. Dodržujte pořadí. Na konec umístěte závěrečnou kartu.

Další produkty od autora Táborovky - Kateřina Hladišová

24196
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, ZŠ – 1. STUPEŇ
Ostatní
Soubor obsahuje 3 prezentace – čas se bude lišit, jedna prezentace zabere cca 5-15 min. a je určen pro větší děti – 1.-3
35.00 Kč
118751
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
32 barevných pracovních listů jarních květin Vhodné pro děti MŠ a pro mladší školáky. Každý list se věnuje jedné jarní
55.00 Kč
67245
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3.
Venkovní stezky, aktivity
Celou stezkou děti provádí kravička, která postupně představuje své kamarády z farmy. Děti na konci vyluští neobvyklé
40.00 Kč
69364
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Venkovní stezky, aktivity
Sada 11 stanovišť, která se skvěle hodí jako doprovodný program k drakiádě. + stezka Draci. Lze rozložit na jednotlivé
85.00 Kč
Anglické stezky chybějící písmena - jaro, léto, podzim, zima Anglické stezky chybějící písmena - jaro, léto, podzim, zima
Materiál se skládá ze 4 stezek – Jaro, léto, podzim a zima. Všechny stezky jsou na stejném principu – na každé kartě je obrázek předmětu související s danou roční dobou a přeházená písmenka anglického názvu. Jedno písmenko vždy chybí. Děti musí poznat které a napsat si ho na papírek. Na konci jim z nich vznikne tajenka. Ve spodní části je ještě pohybový úkol.   Další dokument je přední a závěrečná strana.doc, ten je určen k Vašim úpravám. Jsou k dispozici dvě varianty – česky i anglicky Doplňte způsob značení trasy (mapu, popis stezky, fáborky,…), logo, Vaše jméno organizace, oslovení, kam zasílat odpovědi, případné odměny  apod. Pozn. Tento soubor se může na každém počítači zobrazovat trochu jinak (pozadí se zobrazuje světleji, při tisku je stejné jako pdf)   Realizace stezky: Na začátek trasy umístěte instrukce, následně na trasu umístěte všechny karty. Dodržujte pořadí. Na konec umístěte závěrečnou kartu.
UUCZ-53008
Anglický jazyk>Venkovní stezky, aktivity>2.>3.>4.>5.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Jaro>Léto>Podzim>Zima
120.00