AZ kvíz - Alphabet

Předmět:
Ročník:
3., 4., 5.
Kategorie:
Počet stran:
5
Velikost: 1.65 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Monika Vojtová
Nahráno:
Naposledy upraveno:
15. 10. 2023
Sdílet:

Tento materiál slouží k zábavnému procvičení abecedy a hláskování v angličtině.

Materiál obsahuje hrací pole AZ Kvíz a 2 různé varianty otázek - lehčí variantu s kratšími slovy a těžší variantu s delšími slovy. Každá varianta obsahuje 28 otázek, které odpovídají číslům na hracím poli.

Hra je vhodná pro skupinku 3 hráčů. Jeden z hráčů/žáků musí být vždy moderátor, ostatní 2 hráči hrají proti sobě klasickou hru AZ Kvíz. Moderátor má k dispozici variantu hry s otázkami a odpověďmi, ostatní 2 hráči mají před sebou hrací pole s čísly. Postupně si vybírají čísla a odpovídají na otázky pokládané moderátorem.

Cílem hry je propojit všechny 3 strany trojúhelníku.

Doba hry: 10-15 minut

Nenáročné na přípravu, jen vytisknete, bez stříhání a laminování.

Další produkty od autora Monika Vojtová

462710
Anglický jazyk
3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Materiál obsahuje 28 příkladů na procvičení tvoření otázky, záporu a oznamovací věty slovesa HAVE GOT. Oboustranné karty
38.00 Kč
391526
Matematika - geometrie
4., 5.
Didaktické hry
Tento materiál slouží jako zábavné procvičování základních zlomků. Materiál obsahuje 2 velké čtverce po 16 menších
32.00 Kč
596770
Anglický jazyk
1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Venkovní aktivita vhodná na konec školního roku spojující novou slovní zásobu, pohybovou aktivitu a dobrodružství
25.00 Kč
390510
Matematika
2., 3., 4., 5.
Didaktické hry
Materiál slouží jako zábavné procvičování násobení a dělení formou skupinové hry. Jedná se o hrací desku s více jak 80
32.00 Kč
AZ kvíz - Alphabet AZ kvíz - Alphabet
Tento materiál slouží k zábavnému procvičení abecedy a hláskování v angličtině. Materiál obsahuje hrací pole AZ Kvíz a 2 různé varianty otázek - lehčí variantu s kratšími slovy a těžší variantu s delšími slovy. Každá varianta obsahuje 28 otázek, které odpovídají číslům na hracím poli. Hra je vhodná pro skupinku 3 hráčů. Jeden z hráčů/žáků musí být vždy moderátor, ostatní 2 hráči hrají proti sobě klasickou hru AZ Kvíz. Moderátor má k dispozici variantu hry s otázkami a odpověďmi, ostatní 2 hráči mají před sebou hrací pole s čísly. Postupně si vybírají čísla a odpovídají na otázky pokládané moderátorem. Cílem hry je propojit všechny 3 strany trojúhelníku. Doba hry: 10-15 minut Nenáročné na přípravu, jen vytisknete, bez stříhání a laminování.
UUCZ-393955
Anglický jazyk>AZ-kvíz>3.>4.>5.
25.00