Chceš být jedničkářem? Animals

Předmět:
Kategorie:
Počet stran:
14
Velikost: 10.55 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
23. 9. 2021
Cena:
30 Kč vč. DPH
Sdílet:

V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní show Chceš být milionářem? si žáci procvičí slovní zásobu týkající se zvířat. Úkolem žáků je proklestit si cestu až k jedničce přes zodpovězení všech otázek.

Soutěžit může jednotlivec nebo třída, přičemž úkolem soutěžícího je postupně zodpovědět všech 10 otázek, čímž si soutěžící (žák nebo celá třída) vyslouží jedničku. Nová otázka se zobrazí až ve chvíli, kdy žák odpoví na předcházející otázku. Pokud žák neodpoví či odpoví chybně, hra končí. Obdobně jako v televizní show i v mé hře mohou soutěžící na cestě za jedničkou využít tří nápověd (50:50, nápověda spolužáka, hlasování třídy). Hra obsahuje celou řadu animací, které žáky osloví a upoutají jejich pozornost.

Hru, která je věnována procvičování slovní zásoby (živočichové), lze využít na hodinách anglického jazyka.

Pokud se vám materiál bude líbit, podívejte se i na mé další PowerPoint hry.

Další produkty od autora Hrajeme si v PowerPointu

42076
Zeměpis
8., 9.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci procvičí hlavní evropská města. Žáci
35.00 Kč
143662
Přírodověda
MŠ - předškoláci, 1., 2., 3.
Didaktické hry
V PowerPoint hře je úkolem žáků dle zobrazujících se nápověd a postupně se odkrývajících částí obrázku poznat, o jaké
40.00 Kč
80517
Český jazyk
4., 5.
Didaktické hry
S blížícím se předvánočním obdobím jsem si pro Vás připravil sérii her s vánočními motivy. Z vlastní zkušenosti vím, jak
30.00 Kč
42067
Biologie
7., 8.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry Co na to Češi si žáci procvičí své znalosti týkající se ptáků
30.00 Kč
Chceš být jedničkářem? Animals Chceš být jedničkářem? Animals
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní show Chceš být milionářem? si žáci procvičí slovní zásobu týkající se zvířat. Úkolem žáků je proklestit si cestu až k jedničce přes zodpovězení všech otázek. Soutěžit může jednotlivec nebo třída, přičemž úkolem soutěžícího je postupně zodpovědět všech 10 otázek, čímž si soutěžící (žák nebo celá třída) vyslouží jedničku. Nová otázka se zobrazí až ve chvíli, kdy žák odpoví na předcházející otázku. Pokud žák neodpoví či odpoví chybně, hra končí. Obdobně jako v televizní show i v mé hře mohou soutěžící na cestě za jedničkou využít tří nápověd (50:50, nápověda spolužáka, hlasování třídy). Hra obsahuje celou řadu animací, které žáky osloví a upoutají jejich pozornost. Hru, která je věnována procvičování slovní zásoby (živočichové), lze využít na hodinách anglického jazyka. Pokud se vám materiál bude líbit, podívejte se i na mé další PowerPoint hry.
UUCZ-41279
Anglický jazyk>Didaktické hry>ZŠ – 1. STUPEŇ>Živočichové
30.00