Chceš být jedničkářem? Colours

Předmět:
Kategorie:
Téma:
Počet stran:
14
Velikost: 4.6 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
11. 11. 2021
Cena:
30 Kč vč. DPH
Sdílet:

V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní show Chceš být milionářem? si žáci procvičí slovní zásobu týkající se barev. Úkolem žáků je proklestit si cestu až k jedničce přes zodpovězení všech otázek.

Soutěžit může jednotlivec nebo třída, přičemž úkolem soutěžícího je postupně zodpovědět všech 10 otázek, čímž si soutěžící (žák nebo celá třída) vyslouží jedničku. Nová otázka se zobrazí až ve chvíli, kdy žák odpoví na předcházející otázku. Pokud žák neodpoví či odpoví chybně, hra končí. Obdobně jako v televizní show i v mé hře mohou soutěžící na cestě za jedničkou využít tří nápověd (50:50, nápověda spolužáka, hlasování třídy). Hra obsahuje celou řadu animací, které žáky osloví a upoutají jejich pozornost.

Hru, která je věnována procvičování slovní zásoby (barvy), lze využít na hodinách anglického jazyka.

Pokud se vám materiál bude líbit, podívejte se i na mé další PowerPoint hry.

Další produkty od autora Hrajeme si v PowerPointu

41633
Český jazyk
7., 8.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry Co na to Češi si žáci procvičí své znalosti týkající se zájmen
30.00 Kč
44584
Zeměpis
8., 9.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci rozšíří své vědomosti ze zeměpisu, kdy bude
35.00 Kč
42578
Český jazyk
3., 4.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry Co na to Češi si žáci procvičí slovesa. Žáci soutěží ve dvou
30.00 Kč
45154
Biologie
5., 6., 7.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní show Chceš být milionářem? si žáci procvičí problematiku vztahů
30.00 Kč
Chceš být jedničkářem? Colours Chceš být jedničkářem? Colours
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní show Chceš být milionářem? si žáci procvičí slovní zásobu týkající se barev. Úkolem žáků je proklestit si cestu až k jedničce přes zodpovězení všech otázek. Soutěžit může jednotlivec nebo třída, přičemž úkolem soutěžícího je postupně zodpovědět všech 10 otázek, čímž si soutěžící (žák nebo celá třída) vyslouží jedničku. Nová otázka se zobrazí až ve chvíli, kdy žák odpoví na předcházející otázku. Pokud žák neodpoví či odpoví chybně, hra končí. Obdobně jako v televizní show i v mé hře mohou soutěžící na cestě za jedničkou využít tří nápověd (50:50, nápověda spolužáka, hlasování třídy). Hra obsahuje celou řadu animací, které žáky osloví a upoutají jejich pozornost. Hru, která je věnována procvičování slovní zásoby (barvy), lze využít na hodinách anglického jazyka. Pokud se vám materiál bude líbit, podívejte se i na mé další PowerPoint hry.
UUCZ-41280
Anglický jazyk>Didaktické hry>MŠ - předškoláci>1.>Barvy
30.00