THE CHINESE ZODIAC - sada

Předmět:
Ročník:
Počet stran:
80
Velikost: 97.44 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
21. 1. 2023
Cena:
65 Kč vč. DPH
Sdílet:

Tato sada slouží k seznámení se znameními čínského zvěrokruhu a k procvičení s ním spojené slovní zásoby - zvířata, základní i řadové číslovky (1-12) a letopočty. Materiál lze využít při výuce AJ na ZŠ, v kurzech pro děti i v anglické školce. Kromě doprovodných placek je vše velikosti A4 - tiskem více stran na list (2 nebo 4) získáte menší formát.

OBSAH:

1. ZVĚROKRUH a TABULKOVÝ PŘEHLED (s obrázky, názvy a letopočty) - barevně i černobíle

2. OMALOVÁNKOVÁ KNÍŽKA (každý list obsahuje letopočty, zvíře k vymalování a tečkovaný název k obtažení). Lze sešít spolu s úvodní stranou a věnovat dětem jako celou knihu - jednotlivé listy však můžete využít i samostatně.

3. KARTY SE ZNAMENÍMI velikosti lze využít jako dekoraci nebo jako jakékoliv jiné flashcards (k demonstraci při prvním seznámení se slovy, k opakování pomocí her atd.). Lze též spojit v knihu – stačí všechny strany (včetně úvodní) prodírkovat v levém horním rohu a spojit knihařským kroužkem nebo stužkou.

4. PRACOVNÍ LISTY (barevně i černobíle): Na prvním listě děti zapíší rok narození a své zvířátko, které i nakreslí. Druhý list slouží k vypracování doma (úkolem je dopsat členy rodiny a jejich znamení). Další listy se věnují názvům zvířat (spojování obrázků se slovy) a číslovkám - základním (dopisování) i řadovým (spojování).

5. DOPROVODNÉ PLACKY s 12 zvířaty a číslicemi (6 na A4) lze využít při vyprávění legendy o velkém závodě. Doporučuji nalepit na dřívka pomocí tavné pistole.

6. SKLÁDAČKA – Úkolem je složit pruhy s čísly ve správném pořadí (verze s číslicemi i se slovy – číslovky základní i řadové).

 

PŘEJI HODNĚ ZÁBAVY! :)

Další produkty od autora Lucie Šimků - HAPPi KyDS

189329
Anglický jazyk
1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Vedle flashcards jsou přiřazovačky mnou nejdéle využívanou parádní (a přitom jednoduchou a skladnou) pomůckou pro rychlé
35.00 Kč
280276
Anglický jazyk
1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Sada pro angličtináře na prvním stupni ZŠ i předškolního věku: 16 vajíček s velikonočními a jarními obrázky + zapisovací
45.00 Kč
77377
Anglický jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ
Domino
16 obchodů - TOY SHOP, PET SHOP, SHOE SHOP, CLOTHES SHOP, SWEETSHOP, BAKER'S, GREENGROCER'S, BOOKSHOP, PHARMACY, FLORIST
45.00 Kč
381977
Český jazyk
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Přiřazujte stopy ke zvířátkům, zvířátka/stopy k názvům nebo skládejte celé trojice! :) Děti si touto zábavnou formou
40.00 Kč
THE CHINESE ZODIAC - sada THE CHINESE ZODIAC - sada
Tato sada slouží k seznámení se znameními čínského zvěrokruhu a k procvičení s ním spojené slovní zásoby - zvířata, základní i řadové číslovky (1-12) a letopočty. Materiál lze využít při výuce AJ na ZŠ, v kurzech pro děti i v anglické školce. Kromě doprovodných placek je vše velikosti A4 - tiskem více stran na list (2 nebo 4) získáte menší formát. OBSAH: 1. ZVĚROKRUH a TABULKOVÝ PŘEHLED (s obrázky, názvy a letopočty) - barevně i černobíle 2. OMALOVÁNKOVÁ KNÍŽKA (každý list obsahuje letopočty, zvíře k vymalování a tečkovaný název k obtažení). Lze sešít spolu s úvodní stranou a věnovat dětem jako celou knihu - jednotlivé listy však můžete využít i samostatně. 3. KARTY SE ZNAMENÍMI velikosti lze využít jako dekoraci nebo jako jakékoliv jiné flashcards (k demonstraci při prvním seznámení se slovy, k opakování pomocí her atd.). Lze též spojit v knihu – stačí všechny strany (včetně úvodní) prodírkovat v levém horním rohu a spojit knihařským kroužkem nebo stužkou. 4. PRACOVNÍ LISTY (barevně i černobíle): Na prvním listě děti zapíší rok narození a své zvířátko, které i nakreslí. Druhý list slouží k vypracování doma (úkolem je dopsat členy rodiny a jejich znamení). Další listy se věnují názvům zvířat (spojování obrázků se slovy) a číslovkám - základním (dopisování) i řadovým (spojování). 5. DOPROVODNÉ PLACKY s 12 zvířaty a číslicemi (6 na A4) lze využít při vyprávění legendy o velkém závodě. Doporučuji nalepit na dřívka pomocí tavné pistole. 6. SKLÁDAČKA – Úkolem je složit pruhy s čísly ve správném pořadí (verze s číslicemi i se slovy – číslovky základní i řadové).   PŘEJI HODNĚ ZÁBAVY! :)
UUCZ-245041
Anglický jazyk>Pracovní listy>Výzdoba třídy>Ostatní>1.>2.>3.>4.>5.>ZŠ – 1. STUPEŇ
65.00