EASTER EGG HUNT - sada

Předmět:
Ročník:
Počet stran:
21
Velikost: 33.12 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
21. 3. 2023
Sdílet:

Sada pro angličtináře na prvním stupni ZŠ i předškolního věku:

  • 16 vajíček s velikonočními a jarními obrázky + zapisovací pracovní list
  • barevný i černobílý obrázkový přehled
  • další pracovní listy (barvy – stříhání a lepení, čtení a vybarvování dle zadání/čtení, vybarvování a dopisování barev + členů, vybarvování velikonočních slov, doplňování slov do vět + řešení, omalovánka)

Bližší informace:

EASTER EGG HUNT – Vajíčka rozmístěte po třídě - děti je budou mít za úkol najít. Starší děti je budou nechávat na svém místě a postupně zapisovat názvy obrázků do k tomu určenému listu. Mladší děti budou vajíčka rovnou sbírat – poté, co jsou nalezena všechna vajíčka, si je děti spočítají a pokusí se obrázky pojmenovat. Lze hrát i na vítěze (vyhrává ten, kdo bezchybně jako první vyplní list či najde/pojmenuje nejvíce vajíček). Dětem určitě udělá radost obrázkový slovníček (černobílou variantu si doma mohou vybarvit). S mladšími dětmi jej lze využít jako pracovní list (děti budou vymalovávat obrázky dle vašich pokynů).

PRACOVNÍ LISTY – Listy jsou určeny dětem 1. stupně ZŠ – jsou seřazeny dle obtížnosti (věk dětí je na vašem posouzení - úroveň jazyka se liší). Omalovánky lze rozdat dětem všeho věku jen tak pro radost, za odměnu či využít v rámci výuky (vymalovávání dle zadání či popis hotového obrázku) – nejmenší si procvičí barvy i jemnou motoriku.

PŘEJI HODNĚ ZÁBAVY! :)

Další produkty od autora Lucie Šimků - HAPPi KyDS

4993
Nezařazené k předmětu
MŠ - předškoláci, 1.
Ostatní
Sada k nácviku českých názvů prstů: 1. PODLOŽKY (s barevným a čb nápisem) 2. KARTIČKY (barevně a čb) 3. PRACOVNÍ LISTY -
25.00 Kč
4280
Prvouka
Didaktické hry
OBSAH MATERIÁLU: TŘÍDÍCÍ PODLOŽKY - 5 smyslů (česky i anglicky) ČJ - zrak, sluch, čich, chuť, hmat AJ - sight, hearing
39.00 Kč
338289
Anglický jazyk
1., 2., 3., 4., 5., 6., ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
INFORMACE: Tato skládačka umožní dětem procvičení podzimní slovní zásoby zábavným způsobem. Úkolem je přiřadit známky ke
35.00 Kč
222391
Matematika
MŠ - předškoláci, 1., 2.
Ostatní
Stíratelné podložky (určené k laminaci a práci s fixou na tabulky) k procvičení počítání a psaní číslic 0-10. VYUŽITÍ
45.00 Kč
EASTER EGG HUNT - sada EASTER EGG HUNT - sada
Sada pro angličtináře na prvním stupni ZŠ i předškolního věku: 16 vajíček s velikonočními a jarními obrázky + zapisovací pracovní list barevný i černobílý obrázkový přehled další pracovní listy (barvy – stříhání a lepení, čtení a vybarvování dle zadání/čtení, vybarvování a dopisování barev + členů, vybarvování velikonočních slov, doplňování slov do vět + řešení, omalovánka) Bližší informace: EASTER EGG HUNT – Vajíčka rozmístěte po třídě - děti je budou mít za úkol najít. Starší děti je budou nechávat na svém místě a postupně zapisovat názvy obrázků do k tomu určenému listu. Mladší děti budou vajíčka rovnou sbírat – poté, co jsou nalezena všechna vajíčka, si je děti spočítají a pokusí se obrázky pojmenovat. Lze hrát i na vítěze (vyhrává ten, kdo bezchybně jako první vyplní list či najde/pojmenuje nejvíce vajíček). Dětem určitě udělá radost obrázkový slovníček (černobílou variantu si doma mohou vybarvit). S mladšími dětmi jej lze využít jako pracovní list (děti budou vymalovávat obrázky dle vašich pokynů). PRACOVNÍ LISTY – Listy jsou určeny dětem 1. stupně ZŠ – jsou seřazeny dle obtížnosti (věk dětí je na vašem posouzení - úroveň jazyka se liší). Omalovánky lze rozdat dětem všeho věku jen tak pro radost, za odměnu či využít v rámci výuky (vymalovávání dle zadání či popis hotového obrázku) – nejmenší si procvičí barvy i jemnou motoriku. PŘEJI HODNĚ ZÁBAVY! :)
UUCZ-280276
Anglický jazyk>Didaktické hry>Omalovánky>Pracovní listy>1.>2.>3.>4.>5.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Jaro>Velikonoce
45.00