Find your partner - WINTER COLOURS - kartičky pro utvoření dvojic a pexeso

Předmět:
Ročník:
Téma:
Počet stran:
17
Velikost: 36.47 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
29. 2. 2024
Sdílet:

Tato sada je určena jak školákům, kteří s anglickým jazykem začínají (nebo se seznamují s jeho psanou formou), tak dětem předškolního věku.

Těšit se můžete na 24 KARET (4 na A4) a 24 KARTIČEK (12 na A4), které slouží k rozdělení dětí do dvojic zábavným způsobem. Větší karty vždy rozprostřu v rukách do vějíře (obrázky dolů) a menší kartičky vkládám do pytlíčku - každé dítě si vezme jednu kartu či kartičku a má za úkol najít svého partnera, čímž si současně procvičí i názvy barev, otázky a reakce na ně (1A: Are you a pink snowflake? 1B: Yes, I am!, 2A: Are you a red penguin? 2B: No, I am not. I am a green snowflake.). Děti vědí, že si kartičky nemají ukazovat (aby nehledaly pouze podle obrázků, ale skutečně se ptaly). Můžete si připravit pouze jednu variantu, nebo využít větší kartičky pro dělení a s menšími si zahrát PEXESO.

Pozn. 1: Menší kartičky jsou k dispozici ve dvou variantách:

  • s nápovědami (= obrázky partnerů)
  • bez nápověd - případě nachystání dvojitého množství si s nimi můžete zahrát klasické pexeso (= hledat dvojice stejných obrázků)

Pozn. 2: Budete-li mít ve třídě lichý počet dětí, zařadíte do hromádek kartičky pro trojice (PENGUIN + SNOWFLAKE + IGLOO).

 

Věřím, že si tuto činnost vaše děti zamilují - u nás má tento způsob dělení velký úspěch.

HAVE FUN!

Jedná se o vzdělávací materiál pro ZŠ.

Další produkty od autora Lucie Šimků - HAPPi KyDS

222386
Anglický jazyk
1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Osobně využívám tyto roztomilé kartičky k rychlému procvičení čtení času v anglickém jazyce při společné práci v kruhu
30.00 Kč
77516
Matematika - geometrie
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
Roztomilá sada plná tvarů, která děti bude bavit! :) Můžete se těšit na 3 dílné skládačky, pomocí kterých si děti
45.00 Kč
77379
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Pracovní listy
Materiál je určen školkáčkům na rozvoj zrakového vnímání, jemné motoriky a trpělivosti. Děti mají za úkol najít na
29.00 Kč
153027
Anglický jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Skvělá hra k procvičení psané formy slov v angličtině. Děti ji milují! :) NÁVOD: Po třídě či chodbě rozmístěte
39.00 Kč
Find your partner - WINTER COLOURS - kartičky pro utvoření dvojic a pexeso Find your partner - WINTER COLOURS - kartičky pro utvoření dvojic a pexeso
Tato sada je určena jak školákům, kteří s anglickým jazykem začínají (nebo se seznamují s jeho psanou formou), tak dětem předškolního věku. Těšit se můžete na 24 KARET (4 na A4) a 24 KARTIČEK (12 na A4), které slouží k rozdělení dětí do dvojic zábavným způsobem. Větší karty vždy rozprostřu v rukách do vějíře (obrázky dolů) a menší kartičky vkládám do pytlíčku - každé dítě si vezme jednu kartu či kartičku a má za úkol najít svého partnera, čímž si současně procvičí i názvy barev, otázky a reakce na ně (1A: Are you a pink snowflake? 1B: Yes, I am!, 2A: Are you a red penguin? 2B: No, I am not. I am a green snowflake.). Děti vědí, že si kartičky nemají ukazovat (aby nehledaly pouze podle obrázků, ale skutečně se ptaly). Můžete si připravit pouze jednu variantu, nebo využít větší kartičky pro dělení a s menšími si zahrát PEXESO. Pozn. 1: Menší kartičky jsou k dispozici ve dvou variantách: s nápovědami (= obrázky partnerů) bez nápověd - případě nachystání dvojitého množství si s nimi můžete zahrát klasické pexeso (= hledat dvojice stejných obrázků) Pozn. 2: Budete-li mít ve třídě lichý počet dětí, zařadíte do hromádek kartičky pro trojice (PENGUIN + SNOWFLAKE + IGLOO).   Věřím, že si tuto činnost vaše děti zamilují - u nás má tento způsob dělení velký úspěch. HAVE FUN! Jedná se o vzdělávací materiál pro ZŠ.
UUCZ-433406
Anglický jazyk>Didaktické hry>Ostatní>MŠ>1.>2.>3.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Barvy>Zima
29.00