Hra Activity - Halloween

Kategorie:
Počet stran:
26
Velikost: 5.81 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
17. 10. 2023
Cena:
35 Kč vč. DPH
Sdílet:

Hra je určena k zábavnému procvičování angličtiny nebo slovní zásoby v češtině. Využíváme ji na narozeninové dny dětí nebo jako rychlou aktivitu, když potřebuji děti aktivizovat. A tak vznikla tato hra v kabátku Halloweenu. Obsahuje 24 kartiček v angličtině, 24 kartiček v češtině a obojí má i svou černobílou verzi.

 

Jak na to?

Děti obvykle rozdělím do skupinek, jeden ze skupinky jde před svou skupinku, vylosuje si kartičku - nesmí ji vidět nikdo jiný. Zkusí ostatním vysvětlit – popsat (bez použití základu slova), předvést nebo namalovat beze slov to, co bylo na kartičce. Ostatní děti ze skupinky musí uhádnout. Pokud neuhádnou, má šanci hádat druhý tým a získat tak jejich bod.

Pokud volíte tuto hru pro aktivizaci dětí - jako rychlou aktivitu v hodině, stačí když jedno dítě předvádí/popisuje/maluje ostatním dětem, kdo uhádne, je na řadě a jde místo něj. 

Další produkty od autora s Pecka

232699
Český jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Lapbook
1 x knížečka s hodnocením předešlého roku a stanovení cílů pro rok 2023 2 x pracovní list - orientace v kalendáři
25.00 Kč
213660
Matematika
Školní družina, ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Didaktické hry
36 ,,hadů“ : • z toho 24 nachystaných – stačí jen vytisknout a zalaminovat • 12 nevyplněných – můžete si vytisknout a
30.00 Kč
217318
Matematika
ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Didaktické hry
Předmět: Matematika Věk: Předškolní, mladší školní (1. stupeň ZŠ) Materiál obsahuje: 9 x obrázek s násobilkou + pracovní
25.00 Kč
375679
Matematika
MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Skládačky
Soubor obsahuje kartičky s dopočtem do 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 a kartičky s jednoduchými ,,slovními úlohami“
35.00 Kč
Hra Activity - Halloween Hra Activity - Halloween
Hra je určena k zábavnému procvičování angličtiny nebo slovní zásoby v češtině. Využíváme ji na narozeninové dny dětí nebo jako rychlou aktivitu, když potřebuji děti aktivizovat. A tak vznikla tato hra v kabátku Halloweenu. Obsahuje 24 kartiček v angličtině, 24 kartiček v češtině a obojí má i svou černobílou verzi.   Jak na to? Děti obvykle rozdělím do skupinek, jeden ze skupinky jde před svou skupinku, vylosuje si kartičku - nesmí ji vidět nikdo jiný. Zkusí ostatním vysvětlit – popsat (bez použití základu slova), předvést nebo namalovat beze slov to, co bylo na kartičce. Ostatní děti ze skupinky musí uhádnout. Pokud neuhádnou, má šanci hádat druhý tým a získat tak jejich bod. Pokud volíte tuto hru pro aktivizaci dětí - jako rychlou aktivitu v hodině, stačí když jedno dítě předvádí/popisuje/maluje ostatním dětem, kdo uhádne, je na řadě a jde místo něj. 
UUCZ-395241
Anglický jazyk>Český jazyk>Didaktické hry>ZŠ – 1. STUPEŇ>ZŠ – 2. STUPEŇ>Halloween, Dušičky
35.00