HALLOWEEN - ACTIVITY (54 CARDS)

Předmět:
Ročník:
4., 5., 6., 7., 8., 9.
Kategorie:
Počet stran:
5
Velikost: 3.49 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
2. 10. 2023
Cena:
29 Kč vč. DPH
Sdílet:

Obsah: Soubor obsahuje celkem 54 kartiček s vyplněnými slovíčky na hru

Aktivity v anglickém jazyce na téma – HALLOWEEN. Slovní zásoba není nijak vázaná na konkrétní učebnici.

Úkol žáků: Úkolem žáka je si následně po vylosování kartičky vybrat ze 3 možností, jak dané slovíčko představí. Buďto pantomimou, zvukem či opisem či nakreslením v daném časovém limitu, který je předem určený. Za každé uhodnuté slovo získává tým bod. Hra se dá využít jako zpestření hodiny či jako skupinová práce na ustálení slovní zásoby.

Výroba: Karty vytiskneme (barevně či černobíle) jednostranně (od strany č. 2), orientace na výšku. Pro opakovatelné použití je ideální kartičky zalaminovat a rozstříhat (či na řezačce, je to uzpůsobeno pro snadné řezání).

Využití: Jako aktivita na úvod či konec hodiny. Také lze využít jako hru na procvičení slovní zásoby hravou formou. Hru hrají moji žáci velice rádi – v některých případech se opravdu zasmějeme – některé představení slov je velmi zábavné :-). Kreativita některých žáků při pantomimě je nádherná :-)

Další produkty od autora Lukáš Kulhánek

330886
Anglický jazyk
3., 4., 5.
Ostatní
Dobrý den, kolegové. Velice Vám v první řadě chci poděkovat za zakoupení tohoto materiálu. V případě, že by se do
25.00 Kč
329401
Zeměpis
7.
Ostatní
Dobrý den, milí kolegové. Prvně Vám chci velice poděkovat za zakoupení tohoto materiálu. V případě, že by se v souboru
50.00 Kč
329392
Cizí jazyky
7., 8., 9., ZŠ – 2. STUPEŇ
Ostatní
Dobrý den, vážení kolegové. Velice Vám děkuji za zakoupení tohoto materiál. V první řadě Vám velice děkuji za zakoupené
29.00 Kč
309330
Český jazyk
2., 3., 4.
Ostatní
Obsah: Soubor obsahuje celkem 60 kartiček s vyplněnými slovíčky na hru Aktivity v českém jazyce na téma – PŘÍDAVNÁ JMÉNA
29.00 Kč
HALLOWEEN - ACTIVITY (54 CARDS) HALLOWEEN - ACTIVITY (54 CARDS)
Obsah: Soubor obsahuje celkem 54 kartiček s vyplněnými slovíčky na hru Aktivity v anglickém jazyce na téma – HALLOWEEN. Slovní zásoba není nijak vázaná na konkrétní učebnici. Úkol žáků: Úkolem žáka je si následně po vylosování kartičky vybrat ze 3 možností, jak dané slovíčko představí. Buďto pantomimou, zvukem či opisem či nakreslením v daném časovém limitu, který je předem určený. Za každé uhodnuté slovo získává tým bod. Hra se dá využít jako zpestření hodiny či jako skupinová práce na ustálení slovní zásoby. Výroba: Karty vytiskneme (barevně či černobíle) jednostranně (od strany č. 2), orientace na výšku. Pro opakovatelné použití je ideální kartičky zalaminovat a rozstříhat (či na řezačce, je to uzpůsobeno pro snadné řezání). Využití: Jako aktivita na úvod či konec hodiny. Také lze využít jako hru na procvičení slovní zásoby hravou formou. Hru hrají moji žáci velice rádi – v některých případech se opravdu zasmějeme – některé představení slov je velmi zábavné :-). Kreativita některých žáků při pantomimě je nádherná :-)
UUCZ-381445
Anglický jazyk>Ostatní>4.>5.>6.>7.>8.>9.>Halloween, Dušičky
29.00