HALLOWEEN - ACTIVITY (54 CARDS)

Předmět:
Ročník:
4., 5., 6., 7., 8., 9.
Kategorie:
Počet stran:
5
Velikost: 3.49 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
2. 10. 2023
Sdílet:

Obsah: Soubor obsahuje celkem 54 kartiček s vyplněnými slovíčky na hru

Aktivity v anglickém jazyce na téma – HALLOWEEN. Slovní zásoba není nijak vázaná na konkrétní učebnici.

Úkol žáků: Úkolem žáka je si následně po vylosování kartičky vybrat ze 3 možností, jak dané slovíčko představí. Buďto pantomimou, zvukem či opisem či nakreslením v daném časovém limitu, který je předem určený. Za každé uhodnuté slovo získává tým bod. Hra se dá využít jako zpestření hodiny či jako skupinová práce na ustálení slovní zásoby.

Výroba: Karty vytiskneme (barevně či černobíle) jednostranně (od strany č. 2), orientace na výšku. Pro opakovatelné použití je ideální kartičky zalaminovat a rozstříhat (či na řezačce, je to uzpůsobeno pro snadné řezání).

Využití: Jako aktivita na úvod či konec hodiny. Také lze využít jako hru na procvičení slovní zásoby hravou formou. Hru hrají moji žáci velice rádi – v některých případech se opravdu zasmějeme – některé představení slov je velmi zábavné :-). Kreativita některých žáků při pantomimě je nádherná :-)

Další produkty od autora Lukáš Kulhánek

319206
Český jazyk
1., 2., 3., 4.
Ostatní
Dobrý den, kolegové. Velice Vám děkuji za zakoupení toho materiálu. V případě, že se najde šotek v podobě chyby, prosím
29.00 Kč
306083
Český jazyk
8.
Skládačky
Jedná se o hexagony na druhy vedlejších vět do českého jazyka, které lze využít jako hru na procvičení vedlejších vět
29.00 Kč
316361
Německý jazyk
7.
Ostatní
Popis: Známá hra Aktivity = Aktivitäten, v tomto případě v německém jazyce, zaměřená na téma: Zvířata. Obsah: Soubor
29.00 Kč
329420
Zeměpis
8.
Ostatní
Dobrý den, milí kolegové. Prvně Vám chci velice poděkovat za zakoupení tohoto materiálu. V případě, že by se v souboru
29.00 Kč
HALLOWEEN - ACTIVITY (54 CARDS) HALLOWEEN - ACTIVITY (54 CARDS)
Obsah: Soubor obsahuje celkem 54 kartiček s vyplněnými slovíčky na hru Aktivity v anglickém jazyce na téma – HALLOWEEN. Slovní zásoba není nijak vázaná na konkrétní učebnici. Úkol žáků: Úkolem žáka je si následně po vylosování kartičky vybrat ze 3 možností, jak dané slovíčko představí. Buďto pantomimou, zvukem či opisem či nakreslením v daném časovém limitu, který je předem určený. Za každé uhodnuté slovo získává tým bod. Hra se dá využít jako zpestření hodiny či jako skupinová práce na ustálení slovní zásoby. Výroba: Karty vytiskneme (barevně či černobíle) jednostranně (od strany č. 2), orientace na výšku. Pro opakovatelné použití je ideální kartičky zalaminovat a rozstříhat (či na řezačce, je to uzpůsobeno pro snadné řezání). Využití: Jako aktivita na úvod či konec hodiny. Také lze využít jako hru na procvičení slovní zásoby hravou formou. Hru hrají moji žáci velice rádi – v některých případech se opravdu zasmějeme – některé představení slov je velmi zábavné :-). Kreativita některých žáků při pantomimě je nádherná :-)
UUCZ-381445
Anglický jazyk>Ostatní>4.>5.>6.>7.>8.>9.>Halloween, Dušičky
29.00