KIDS and COLOURS - sada

Předmět:
Ročník:
Téma:
Počet stran:
25
Velikost: 25.16 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
5. 11. 2022
Cena:
30 Kč vč. DPH
Sdílet:

Sada skládaček, kartiček a pracovních listů k procvičení 12 barev.

Tato sada je určena angličtinářům, kteří již umějí číst a psát (nebo se to právě učí).

1. Kartičky můžete použít jako dekoraci nebo při práci v kruhu – k demonstraci barev, k jejich procvičení pomocí her (kdo nejrychleji pojmenuje, losovaná), a také k nácviku spellingu.

2. Skládačky dětem pomohou s procvičením psané formy slov zážitkovou formou. Děti mohou skládat jednotlivě nebo v menších skupinkách.

3. Pracovní listy jsem připravila ve 3 obtížnostech (obtahování slov, doplňování počátečního písmene, psaní barev bez nápovědy) – výběr vhodné varianty se odvíjí od pokročilosti dětí.

4. Veselý přehled barev můžete použít jako pomocnou dekoraci nebo rozdat dětem (připojila jsem i variantu s tečkovanými slovy k obtahování – laminací získáte mazací podložku k opakovanému užití (píšeme stíratelnou fixkou na tabulky).

Další produkty od autora Lucie Šimků - HAPPi KyDS

125683
Grafomotorika
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Pracovní listy
Roztomilá sada pracovních listů do školky či pro prvňáčky. :) hledání odlišného obrázku v řadě spojování obrázků se
39.00 Kč
335386
Anglický jazyk
1., 2., 3., ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Tato veselá duhová dekorace třídy/chodby/šatny nejen rozzáří prostory (a oči), ale díky tomu, že ji děti denně uvidí si
39.00 Kč
272056
Anglický jazyk
1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Vedle flashcards jsou přiřazovačky mnou nejdéle využívanou parádní (a přitom jednoduchou a skladnou) pomůckou pro rychlé
35.00 Kč
77379
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Pracovní listy
Materiál je určen školkáčkům na rozvoj zrakového vnímání, jemné motoriky a trpělivosti. Děti mají za úkol najít na
29.00 Kč
KIDS and COLOURS - sada KIDS and COLOURS - sada
Sada skládaček, kartiček a pracovních listů k procvičení 12 barev. Tato sada je určena angličtinářům, kteří již umějí číst a psát (nebo se to právě učí). 1. Kartičky můžete použít jako dekoraci nebo při práci v kruhu – k demonstraci barev, k jejich procvičení pomocí her (kdo nejrychleji pojmenuje, losovaná), a také k nácviku spellingu. 2. Skládačky dětem pomohou s procvičením psané formy slov zážitkovou formou. Děti mohou skládat jednotlivě nebo v menších skupinkách. 3. Pracovní listy jsem připravila ve 3 obtížnostech (obtahování slov, doplňování počátečního písmene, psaní barev bez nápovědy) – výběr vhodné varianty se odvíjí od pokročilosti dětí. 4. Veselý přehled barev můžete použít jako pomocnou dekoraci nebo rozdat dětem (připojila jsem i variantu s tečkovanými slovy k obtahování – laminací získáte mazací podložku k opakovanému užití (píšeme stíratelnou fixkou na tabulky).
UUCZ-209244
Anglický jazyk>Skládačky>Pracovní listy>Ostatní>1.>2.>3.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Barvy
30.00