COMPOUND WORDS 1 - sada

Předmět:
Počet stran:
92
Velikost: 96.67 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
5. 11. 2022
Cena:
75 Kč vč. DPH
Sdílet:

Velká sada k seznámení se složenými slovy a k jejich procvičení.

Materiál je primárně určen dětem 1. stupně ZŠ a školkáčkům (využít lze v hodinách AJ, v anglických školkách či kurzech, nebo doma) – můžete však využít i se staršími dětmi.

Tato sada dětem pomůže osvojit si rychle danou slovní zásobu (celkem 60 slovíček – 40 a 20 z nich složených). Nejdříve je se slovy seznámíme pomocí FLASHCARDS (poslouží i k opakování nebo jako výzdoba). Poté už můžete využít SKLÁDAČKY, díky nimž si děti zábavnou zážitkovou formou slovíčka procvičí. Tato činnost je velice oblíbená. Skládačky beze slov lze využít i s dětmi, které ještě nečtou. PRACOVNÍ LISTY můžete použít ve třídě, nebo rozdat za domácí úkol. Čistě obrázkové listy (beze slov) lze opět využít s menšími dětmi (černobílé varianty jsou současně i omalovánkami). Obrázkový PŘEHLED můžete vytisknout všem dětem ve třídě – určitě jim udělá radost.

OBSAH:

  • 20 obrázkových karet (slovo + slovo = složené slovo)
  • 4 druhy skládaček po 20
  • 18 druhů pracovních listů (barevně i černobíle)
  • přehled všech slov této sady (barevně i černobíle)

 

PŘEJI HODNĚ ZÁBAVY! :)

Další produkty od autora Lucie Šimků - HAPPi KyDS

156443
Matematika
MŠ - předškoláci, 1.
Pracovní listy
Veselá sada 11 karet velikosti A4 s číslicemi 0-10 a odpovídajícím počtem ptáčků - lze použít k dekoraci třídy
35.00 Kč
436179
Grafomotorika
MŠ, MŠ - předškoláci
Ostatní
Tato sada obsahuje 30 proužků (6 na A4) – každý z nich obsahuje jiný grafomotorický prvek a jiný obrázek. Materiál je
35.00 Kč
331642
Anglický jazyk
1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Vedle flashcards jsou přiřazovačky mnou nejdéle využívanou parádní (a přitom jednoduchou a skladnou) pomůckou pro rychlé
35.00 Kč
205856
Pracovní činnosti
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci
Ostatní
Děti práci s plastelínou milují - vedle zábavy pomáhají tyto podložky rozvíjet: jemnou motoriku schopnost ovládat
35.00 Kč
COMPOUND WORDS 1 - sada COMPOUND WORDS 1 - sada
Velká sada k seznámení se složenými slovy a k jejich procvičení. Materiál je primárně určen dětem 1. stupně ZŠ a školkáčkům (využít lze v hodinách AJ, v anglických školkách či kurzech, nebo doma) – můžete však využít i se staršími dětmi. Tato sada dětem pomůže osvojit si rychle danou slovní zásobu (celkem 60 slovíček – 40 a 20 z nich složených). Nejdříve je se slovy seznámíme pomocí FLASHCARDS (poslouží i k opakování nebo jako výzdoba). Poté už můžete využít SKLÁDAČKY, díky nimž si děti zábavnou zážitkovou formou slovíčka procvičí. Tato činnost je velice oblíbená. Skládačky beze slov lze využít i s dětmi, které ještě nečtou. PRACOVNÍ LISTY můžete použít ve třídě, nebo rozdat za domácí úkol. Čistě obrázkové listy (beze slov) lze opět využít s menšími dětmi (černobílé varianty jsou současně i omalovánkami). Obrázkový PŘEHLED můžete vytisknout všem dětem ve třídě – určitě jim udělá radost. OBSAH: 20 obrázkových karet (slovo + slovo = složené slovo) 4 druhy skládaček po 20 18 druhů pracovních listů (barevně i černobíle) přehled všech slov této sady (barevně i černobíle)   PŘEJI HODNĚ ZÁBAVY! :)
UUCZ-209243
Anglický jazyk>Skládačky>Pracovní listy>Ostatní>3.>4.>5.>6.>7.>ZŠ – 1. STUPEŇ>ZŠ – 2. STUPEŇ
75.00