Konverzační úkolová hra Magic box

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
7
Velikost: 644.55 KB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
9. 11. 2023
Cena:
40 Kč vč. DPH
Sdílet:

Hra pro procvičování frází a slovní zásoby z anglického jazyka. Fráze odpovídají učebnici Chit Chat 1 a 2, ale lze je využít i pro jinou učebnici. Sada obsahuje 65 otázek či úkolů pro Chit chat 1 a 126 tázek či úkolů pro Chit chat 2. Sady pro díly učebnice jsou od sebe barevně odlišeny. Kartičky lze přidávat či ubírat podle probraného učiva. Součástí materiálu je i metodický list.

Hra pokrývá otázky/fráze ke slovní zásobě:

  • Chit chat 1: Jméno, věk, barva, vybavení třídy, domácí mazlíčci, nálady, části těla a obličeje, členové rodiny, oblečení, jídlo, zvířata, věci v pokojíčku
  • Chit chat 2: hudební nástroje, sporty, místnosti v domě, vybavení bytu, předložky místa, nemoci, budovy ve městě a na vesnici, přítomný čas průběhový ( tvary s -ing), počasí, předměty ve škole, čas, televizní pořady, volný čas, volně žijící zvířata, dinosauři (minulý čas u sloves to have got a to be, části těla)

Další produkty od autora Magdalena Weinerová

405149
Anglický jazyk
4., 5.
Didaktické hry
Materiál obsahuje 32 kartiček známých osobností s jejich údaji jako je celé jméno, datum narození, národnost a jazyky
39.00 Kč
326299
Anglický jazyk
5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Aktivita pro práci ve dvojici. Každý žák má svůj list. Střídavě si popisují místnosti a jejich umístění. Hledají rozdíly
25.00 Kč
433808
Český jazyk - gramatika
3., 4., 5.
Didaktické hry
Soubor se skládá se 48 kartiček vyjmenovaných slov, slov příbuzných, obtížnější slov či slov pro žáky méně známých. Lze
39.00 Kč
369992
Anglický jazyk
3., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Sada 30 kartiček pro procvičování otázek: What´s your name? How old are you? What´s your favourite colour? S materiálem
30.00 Kč
Konverzační úkolová hra Magic box Konverzační úkolová hra Magic box
Hra pro procvičování frází a slovní zásoby z anglického jazyka. Fráze odpovídají učebnici Chit Chat 1 a 2, ale lze je využít i pro jinou učebnici. Sada obsahuje 65 otázek či úkolů pro Chit chat 1 a 126 tázek či úkolů pro Chit chat 2. Sady pro díly učebnice jsou od sebe barevně odlišeny. Kartičky lze přidávat či ubírat podle probraného učiva. Součástí materiálu je i metodický list. Hra pokrývá otázky/fráze ke slovní zásobě: Chit chat 1: Jméno, věk, barva, vybavení třídy, domácí mazlíčci, nálady, části těla a obličeje, členové rodiny, oblečení, jídlo, zvířata, věci v pokojíčku Chit chat 2: hudební nástroje, sporty, místnosti v domě, vybavení bytu, předložky místa, nemoci, budovy ve městě a na vesnici, přítomný čas průběhový ( tvary s -ing), počasí, předměty ve škole, čas, televizní pořady, volný čas, volně žijící zvířata, dinosauři (minulý čas u sloves to have got a to be, části těla)
UUCZ-371864
Anglický jazyk>Didaktické hry>3.>4.>5.>ZŠ – 1. STUPEŇ
40.00