Let's sing - 5 LITTLE PUMPKINS - sada

Předmět:
Ročník:
Počet stran:
54
Velikost: 65.94 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
24. 10. 2022
Cena:
69 Kč vč. DPH
Sdílet:

Podpůrnou sadu k písničce 5 LITTLE PUMPKINS (sitting on a gate) lze využít s dětmi v anglické školce, v kurzech AJ pro děti, ve škole s mladšími školáky i doma s vlastním dítětem.

OBSAH a INFO:

  1. TEXT PÍSNIČKY (A4, barevné i čb varianty) můžete pověsit na nástěnku (ve třídě nebo v šatně pro rodiče – vedle informačního charakteru poslouží i jako pěkná dekorace), založit si do seznamu písniček, ze kterého si děti vybírají, nebo (při přípravě dostatečného množství) rozdat dětem (ať už k odnesení domů nebo jen pro čtení v rámci hodiny – u starších dětí).
  2. DOPROVODNÉ KARTY (15 + 1 úvodní, 2 na A4)  poslouží během prvního seznámení s písní i při dalším zpívání (dětem ukazuji postupně během zpěvu v kruhu). Karty můžete též rozdat mezi děti a každé bude během zpěvu zvedat nad hlavu svou kartu ve správný okamžik (v momentě, kdy se bude daná část zpívat). Využít můžete i během rozhovoru o písničce.
  3. ČERNOBÍLÁ MINIKNÍŽKA (16 částí, 4 na A4) je určena dětem pro radost – doma (nebo v rámci školky) si ji mohou vybarvit a využít při domácím opakování s rodiči.
  4. DOPROVODNÉ PLACKY (5 na A4) k podlepení dřívky.
  5. KARTY S TEMATICKÝMI SLOVÍČKY (30 ks, 2 na A4) využijete jako jakékoliv jiné flashcards (k demonstraci při prvním seznámení se slovy, k opakování pomocí her, jako dekoraci atd. – více o využití flashcards najdete v sekci VÍCE O MATERIÁLECH.
  6. ČERNOBÍLÉ PRACOVNÍ LISTY (14 ks, A4) pro předškolní i školní děti jsou seskládány podle obtížnosti – menší děti pracují společně s Vámi (veškerá komunikace by měla probíhat v anglickém jazyce) a vedle porozumění a procvičení slovní zásoby jim listy pomohou i s rozvojem jemné motoriky, zrakového vnímání, s rozpoznáním barev, číslic a počítáním. Nejobtížnější listy jsou určeny školákům (zahrnují i čtení a psaní).
  7. SKLÁDAČKA (verze se slovy i číslicemi, A4) – číselná řada 1-5 (po složení pruhů ve správném pořadí děti získají pěkný tematický obrázek).

 

PŘEJI HODNĚ ZÁBAVY!

Další produkty od autora Lucie Šimků - HAPPi KyDS

77375
Anglický jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ
Domino
16 profesí - TEACHER, HAIRDRESSER, DETECTIVE, FARMER, PHOTOGRAPHER, ZOOKEEPER, MECHANIC, PLUMBER, ARTIST, MUSICIAN
45.00 Kč
154799
Matematika
MŠ, MŠ - předškoláci, 1., 2.
Pracovní listy
Sada celkem 20 veselých pracovních listů pro školkáčky i školáky na téma: POČASÍ Práce s těmito listy dětem pomůže s
45.00 Kč
79803
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Didaktické hry
Sada 8 dějových posloupností (každá se skládá ze 3 částí). Podrobné info: Kartičky a podložky ke skládání správného
45.00 Kč
229685
Anglický jazyk
1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Sada 32 proužků pro rozvoj komunikačních dovedností a rozšíření slovní zásoby na téma Vánoce. NÁVOD: Studenti si
35.00 Kč
Lets sing - 5 LITTLE PUMPKINS - sada Lets sing - 5 LITTLE PUMPKINS - sada
Podpůrnou sadu k písničce 5 LITTLE PUMPKINS (sitting on a gate) lze využít s dětmi v anglické školce, v kurzech AJ pro děti, ve škole s mladšími školáky i doma s vlastním dítětem. OBSAH a INFO: TEXT PÍSNIČKY (A4, barevné i čb varianty) můžete pověsit na nástěnku (ve třídě nebo v šatně pro rodiče – vedle informačního charakteru poslouží i jako pěkná dekorace), založit si do seznamu písniček, ze kterého si děti vybírají, nebo (při přípravě dostatečného množství) rozdat dětem (ať už k odnesení domů nebo jen pro čtení v rámci hodiny – u starších dětí). DOPROVODNÉ KARTY (15 + 1 úvodní, 2 na A4)  poslouží během prvního seznámení s písní i při dalším zpívání (dětem ukazuji postupně během zpěvu v kruhu). Karty můžete též rozdat mezi děti a každé bude během zpěvu zvedat nad hlavu svou kartu ve správný okamžik (v momentě, kdy se bude daná část zpívat). Využít můžete i během rozhovoru o písničce. ČERNOBÍLÁ MINIKNÍŽKA (16 částí, 4 na A4) je určena dětem pro radost – doma (nebo v rámci školky) si ji mohou vybarvit a využít při domácím opakování s rodiči. DOPROVODNÉ PLACKY (5 na A4) k podlepení dřívky. KARTY S TEMATICKÝMI SLOVÍČKY (30 ks, 2 na A4) využijete jako jakékoliv jiné flashcards (k demonstraci při prvním seznámení se slovy, k opakování pomocí her, jako dekoraci atd. – více o využití flashcards najdete v sekci VÍCE O MATERIÁLECH. ČERNOBÍLÉ PRACOVNÍ LISTY (14 ks, A4) pro předškolní i školní děti jsou seskládány podle obtížnosti – menší děti pracují společně s Vámi (veškerá komunikace by měla probíhat v anglickém jazyce) a vedle porozumění a procvičení slovní zásoby jim listy pomohou i s rozvojem jemné motoriky, zrakového vnímání, s rozpoznáním barev, číslic a počítáním. Nejobtížnější listy jsou určeny školákům (zahrnují i čtení a psaní). SKLÁDAČKA (verze se slovy i číslicemi, A4) – číselná řada 1-5 (po složení pruhů ve správném pořadí děti získají pěkný tematický obrázek).   PŘEJI HODNĚ ZÁBAVY!
UUCZ-201827
Anglický jazyk>Písničky, básničky>Pracovní listy>Ostatní>MŠ>MŠ - předškoláci>1.>2.>3.>4.>5.>Halloween, Dušičky>Podzim
69.00