My body - 3v1

Předmět:
Ročník:
Počet stran:
9
Velikost: 738.15 KB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
5. 6. 2025
Sdílet:

Cílem této aktivity je procvičování anglických slovíček částí lidského těla.

 

Materiál obsahuje 15 hracích karet JÁ MÁM, KDO MÁ? s obrázky, 15 hracích karet JÁ MÁM, KDO MÁ? česko-anglicky a pexeso – obrázek a text.

 

Pravidla hry:

-Karty se rozdají mezi hráče, vybraný žák vybere první kartu a přečte „já mám“, následně položí otázku „kdo má?“ a přečte slovíčko na kartě. Hráč, který má tuto část těla přečte „já mám“ a pojmenuje obrázek který je na jeho kartě, následně také položí otázku „kdo má?“. Takto budeme pokračovat dokud se neudají všechny karty.

-Pexeso se rozloží na stůl, žáci hledají správnou dvojici – obrázek a k němu slovíčko.

 

Aktivity zařaďte po seznámení s těmito slovíčky.

Další produkty od autora Škola hrou - Lucie Svobodová

792562
Matematika
ZŠ – 1. STUPEŇ
Domino
Aktivita zaměřena na procvičování základních geometrických pojmů – přímka, úsečka, kolmice, rovnoběžky, různoběžky
30.00 Kč
767894
Matematika
2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pexeso
Pexeso - násobení a dělení Materiál obsahuje 160 dvojic – příklady na násobení a dělení a jejich výsledek. Materiál
49.00 Kč
886582
Český jazyk - gramatika
2., 3., 4., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Tato aktivita je zaměřena na procvičování či opakování sloves – určování času. Během této činnosti žáci rozlišují čas u
45.00 Kč
801089
Matematika
2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Kolíčkování
Tato aktivita je zaměřena na procvičování násobkových řad malé násobilky. Aktivitu lze využít během procvičování
30.00 Kč
My body - 3v1 My body - 3v1
Cílem této aktivity je procvičování anglických slovíček částí lidského těla. Materiál obsahuje 15 hracích karet JÁ MÁM, KDO MÁ? s obrázky, 15 hracích karet JÁ MÁM, KDO MÁ? česko-anglicky a pexeso – obrázek a text. Pravidla hry:-Karty se rozdají mezi hráče, vybraný žák vybere první kartu a přečte „já mám“, následně položí otázku „kdo má?“ a přečte slovíčko na kartě. Hráč, který má tuto část těla přečte „já mám“ a pojmenuje obrázek který je na jeho kartě, následně také položí otázku „kdo má?“. Takto budeme pokračovat dokud se neudají všechny karty.-Pexeso se rozloží na stůl, žáci hledají správnou dvojici – obrázek a k němu slovíčko. Aktivity zařaďte po seznámení s těmito slovíčky.
UUCZ-896071
Anglický jazyk>Já mám, kdo má>Pexeso>3.>4.>5.>ZŠ – 1. STUPEŇ>🫁 Lidské tělo
40.00