Plán hodiny - present perfect

Předmět:
Ročník:
Počet stran:
5
Velikost: 2.06 MB
Typ souboru: zip
Prodávající Moderní Škola
Nahráno:
Naposledy upraveno:
7. 4. 2025
Sdílet:

PLÁN HODINY – PRESENT PERFECT

Plán hodiny je zaměřený na předpřítomný čas, nepravidelná a pravidelná slovesa. Je vhodný pro druhý stupeň ZŠ.

Pracuje se zde hlavně s aktivizačními metodami. Děti se budou učit gramatiku v rámci mluvení, ale také pomocí her v týmu i pomocí hry bingo.

Plán hodiny je navrhnutý tak, aby co nejvíce zapojil žáky a ti byli aktivními účastníky hodiny. Učitel je v tomto případě jen ten, kdo motivuje a organizuje chod hodiny.

 

Vzdělávací materiál pro ZŠ a SŠ, vypracován v souladu s RVP ZV
Cíle: Po skončení vyučovací hodiny budou žáci schopni vytvořit věty v předpřítomném čase, spolupracovat se spolužáky, vyslovit se správnou výslovností pravidelná a nepravidelná slovesa

Klíčové kompetence: k učení, k řešení problémů, komunikativní

Další produkty od autora Moderní Škola

306771
Přírodověda
ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
Plán vyučovací hodiny – PAVOUKOVCI – pavouci a sekáči Materiál obsahuje kompletně zpracovaný plán vyučovací hodiny k
35.00 Kč
716016
Nezařazené k předmětu
1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., SŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Ostatní
Třídní schůzky - Triády - hodnocení a reflektivní aktivity Tento soubor přináší inspirativní a pečlivě zpracované
55.00 Kč
329821
Anglický jazyk
8., 9., SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
Plán vyučovací hodiny - Holocaust Materiál obsahuje kompletně zpracovaný plán vyučovací hodiny k tématu 2. sv. v. a
0.00 Kč
264964
Dějepis
ZŠ – 2. STUPEŇ
Přípravy hodiny/lekce
Husitství – závěr husitských válek, království dvojího lidu Materiál je zpracován do hodiny dějepisu vhodný pro druhý
30.00 Kč
Plán hodiny - present perfect Plán hodiny - present perfect
PLÁN HODINY – PRESENT PERFECTPlán hodiny je zaměřený na předpřítomný čas, nepravidelná a pravidelná slovesa. Je vhodný pro druhý stupeň ZŠ.Pracuje se zde hlavně s aktivizačními metodami. Děti se budou učit gramatiku v rámci mluvení, ale také pomocí her v týmu i pomocí hry bingo.Plán hodiny je navrhnutý tak, aby co nejvíce zapojil žáky a ti byli aktivními účastníky hodiny. Učitel je v tomto případě jen ten, kdo motivuje a organizuje chod hodiny.  Vzdělávací materiál pro ZŠ a SŠ, vypracován v souladu s RVP ZV Cíle: Po skončení vyučovací hodiny budou žáci schopni vytvořit věty v předpřítomném čase, spolupracovat se spolužáky, vyslovit se správnou výslovností pravidelná a nepravidelná slovesa Klíčové kompetence: k učení, k řešení problémů, komunikativní
UUCZ-275459
Anglický jazyk>Didaktické hry>Pracovní listy>Přípravy hodiny/lekce>6.>7.>8.>9.>ZŠ – 2. STUPEŇ
30.00