Příběh jinak - vytvoření vlastního příběhu

Předmět:
Anglický jazyk, Český jazyk - sloh, Německý jazyk
Ročník:
SŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Kategorie:
Didaktické hry
Téma:
Barvy, Dopravní prostředky, Lidské tělo, Ovoce-zelenina, Povolání, Pohádky, Prázdniny, Roční období, Rodina, Rostliny, Sport, Živočichové
Počet stran:
3
Velikost: 1.65 MB
Prodávající:
Nahráno: 01. 09. 2021
Cena:
30 Kč vč. DPH

Podklad pro vytváření vlastních příběhů či pohádek (anglicky, ale i česky, německy...). Děti trénují rozvíjení příběhů, fantazii i kreativitu a podporují rozvoj pravé hemisféry. Příběhy můžou i zapsat nebo převyprávět druhé skupině.

Ke každé květině se napíše na řádeček vybraná kategorie (třeba sloveso), do každého okvětního lístku pak musí napsat konkrétní slovíčko z dané kategorie. Dané kategorie a slova určuje hod kostkou. Přesná pravidla jsou součástí souboru.

Hru Příběh jinak hrají žáci/studenti většinou po čtyřech až šesti. Dá se použít i u malých dětí v českém jazyce - trénink vyprávění a výstupem může být i zapsání daného příběhu nebo jeho pokračování. 

Soubor obsahuje pravidla a 2 varianty podkladu s různým designem.

Co potřebujeme? Tisk podkladu 1 strana, 2 odlišné hrací kostky, propiska (pro jednu skupinku)

Příběh jinak - vytvoření vlastního příběhu Příběh jinak - vytvoření vlastního příběhu
Podklad pro vytváření vlastních příběhů či pohádek (anglicky, ale i česky, německy...). Děti trénují rozvíjení příběhů, fantazii i kreativitu a podporují rozvoj pravé hemisféry. Příběhy můžou i zapsat nebo převyprávět druhé skupině. Ke každé květině se napíše na řádeček vybraná kategorie (třeba sloveso), do každého okvětního lístku pak musí napsat konkrétní slovíčko z dané kategorie. Dané kategorie a slova určuje hod kostkou. Přesná pravidla jsou součástí souboru. Hru Příběh jinak hrají žáci/studenti většinou po čtyřech až šesti. Dá se použít i u malých dětí v českém jazyce - trénink vyprávění a výstupem může být i zapsání daného příběhu nebo jeho pokračování.  Soubor obsahuje pravidla a 2 varianty podkladu s různým designem. Co potřebujeme? Tisk podkladu 1 strana, 2 odlišné hrací kostky, propiska (pro jednu skupinku)
59896
Anglický jazyk>Český jazyk - sloh>Německý jazyk>Didaktické hry>SŠ>ZŠ – 1. STUPEŇ>ZŠ – 2. STUPEŇ>Barvy>Dopravní prostředky>Lidské tělo>Ovoce-zelenina>Povolání>Pohádky>Prázdniny>Roční období>Rodina>Rostliny>Sport>Živočichové
30.00