Přiřazovačky - ANIMAL FOOTPRINTS

Předmět:
Počet stran:
85
Velikost: 74.51 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
30. 12. 2023
Sdílet:

Přiřazovačky jsou super pomůckou pro rychlé procvičení nové slovní zásoby nebo připomenutí té staré (např. po prázdninách) a hlavně děti práce s nimi baví - u tohoto speciálu to není jinak.

Přiřazujte stopy ke zvířátkům, zvířátka/stopy k názvům nebo skládejte celé trojice! :)

  • Skládejte společně a povídejte si, soutěžte ve skupinkách, mějte k dispozici pro rychlíky nebo jen tak pro využití ve volném čas o přestávce/v družině.
  • Těšit se můžete celkem na 24 zvířat, jejichž kartičky určitě využijete i k jiným hrám a činnostem jako všechny další flashcards.
  • Vybírat můžete z různých vzhledů (s šedým pozadím či s šedým rámečkem / s černým rámečkem / s černobílými obrázky).
  • Černobílou variantu můžete rozdat dětem k vybarvení a domácímu skládání.

Jedná se o vzdělávací materiál pro ZŠ, a je vytvořen tak, aby sloužil k naplňování vzdělávacích záměrů a dosahování vzdělávacích cílů v oblastech Jazyk a jazyková komunikace a Člověk a jeho svět. Cílem je osvojení anglické slovní zásoby z okruhu Zvířata v písemné a mluvené formě, a naučit se rozeznávat zvířecí stopy. S materiálem lze pracovat skupinově, ve dvojicích i individuálně. Brožura obsahuje omalovánky se všemi dvojicemi, které lze využít vcelku (jako přehled pro žáky) nebo nastříhat na kartičky (pro domácí opakování).

Další produkty od autora Lucie Šimků - HAPPi KyDS

255822
Anglický jazyk
2., 3., 4., 5., 6., 7., ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Materiál lze využít s dětmi prvního i druhého stupně ZŠ kolem 14. února, v době, kdy se budete zabývat svátky či
39.00 Kč
76744
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Pracovní listy
Materiál je určen školkáčkům na rozvoj zrakového vnímání a jemné motoriky. Děti mají za úkol najít na velkém obrázku 5
29.00 Kč
259696
Anglický jazyk
Školní družina, 1., 2., 3., 4., 5., 6., ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Přiřazovačky jsou parádní (a přitom jednoduchou a skladnou) pomůckou pro rychlé procvičení nové slovní zásoby nebo
35.00 Kč
222387
Anglický jazyk
3., 4., 5., 6., 7., ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Osobně využívám tyto roztomilé kartičky k rychlému procvičení čtení data v anglickém jazyce při společné práci v kruhu
30.00 Kč
Přiřazovačky - ANIMAL FOOTPRINTS Přiřazovačky - ANIMAL FOOTPRINTS
Přiřazovačky jsou super pomůckou pro rychlé procvičení nové slovní zásoby nebo připomenutí té staré (např. po prázdninách) a hlavně děti práce s nimi baví - u tohoto speciálu to není jinak. Přiřazujte stopy ke zvířátkům, zvířátka/stopy k názvům nebo skládejte celé trojice! :) Skládejte společně a povídejte si, soutěžte ve skupinkách, mějte k dispozici pro rychlíky nebo jen tak pro využití ve volném čas o přestávce/v družině. Těšit se můžete celkem na 24 zvířat, jejichž kartičky určitě využijete i k jiným hrám a činnostem jako všechny další flashcards. Vybírat můžete z různých vzhledů (s šedým pozadím či s šedým rámečkem / s černým rámečkem / s černobílými obrázky). Černobílou variantu můžete rozdat dětem k vybarvení a domácímu skládání. Jedná se o vzdělávací materiál pro ZŠ, a je vytvořen tak, aby sloužil k naplňování vzdělávacích záměrů a dosahování vzdělávacích cílů v oblastech Jazyk a jazyková komunikace a Člověk a jeho svět. Cílem je osvojení anglické slovní zásoby z okruhu Zvířata v písemné a mluvené formě, a naučit se rozeznávat zvířecí stopy. S materiálem lze pracovat skupinově, ve dvojicích i individuálně. Brožura obsahuje omalovánky se všemi dvojicemi, které lze využít vcelku (jako přehled pro žáky) nebo nastříhat na kartičky (pro domácí opakování).
UUCZ-381973
Anglický jazyk>Didaktické hry>Skládačky>Omalovánky>Školní družina>1.>2.>3.>4.>5.>6.>ZŠ – 1. STUPEŇ>ZŠ – 2. STUPEŇ>Živočichové
40.00