Say, draw, show - Procvičování slovní zásoby a mluvené AJ

Předmět:
Ročník:
6., 7., 8., 9.
Kategorie:
Počet stran:
14
Velikost: 6.06 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
10. 10. 2023
Cena:
32 Kč vč. DPH
Sdílet:

Tento materiál slouží k procvičení slovní zásoby a mluveného projevu formou zábavné hry na motivy hry Aktivity. Žáci vysvětlují, předvádí a kreslí zadaná slovíčka připravená ve třech různých obtížnostech.

Materiál obsahuje vždy 54 různých slovíček ve třech úrovních obtížnosti, dohromady více než 160 slovíček k procvičení formou vysvětlování, předvádění nebo kreslení. K dispozici je také hrací pole.

Součástí materiálu je podrobný návod, jak hru hrát. K dispozici jsou 3 různé způsoby hraní hry. Od rychlé a nenáročné na přípravu až po náročnější variantu hru.

Doba hry: 15-30 minut

Počet hráčů: 2-4

Díky různým úrovním slovní zásoby a několika variantám hraní lze tuto hru hrát již s dětmi od 4. třídy až do 9.

Hra je vhodná jako zábavné procvičování slovíček, pokud jsou děti unavené nebo nepozorné, pokud potřebují čas rozkoukat se po prázdninách, pokud učíte poslední hodiny v pátek a děti je již těžké přimět pracovat. Hra je zaujme, pobaví, mohou se chvíli hýbat a přitom se stále učí.

Další produkty od autora Monika Vojtová

390109
Matematika - geometrie
4., 5., 6.
Didaktické hry
Tento materiál slouží jako opakování a procvičování PŘEVODU JEDNOTEK délky a hmotnosti . Materiál obsahuje 2 velké
28.00 Kč
418310
Matematika
2.
Didaktické hry
Tento materiál slouží jako zábavné procvičování sčítání a odčítání do 100 bez přechodu 10 formou pohybové hry s luštěním
28.00 Kč
427652
Anglický jazyk
4., 5., 6.
Didaktické hry
Tento materiál slouží jako zábavné procvičování přítomného času průběhového formou pohybové hry s luštěním šifry v jejím
32.00 Kč
427689
Anglický jazyk
7., 8., 9.
Didaktické hry
Tento materiál slouží jako zábavné procvičování předpřítomného času formou pohybové hry s luštěním šifry v jejím průběhu
32.00 Kč
Say, draw, show - Procvičování slovní zásoby a mluvené AJ Say, draw, show - Procvičování slovní zásoby a mluvené AJ
Tento materiál slouží k procvičení slovní zásoby a mluveného projevu formou zábavné hry na motivy hry Aktivity. Žáci vysvětlují, předvádí a kreslí zadaná slovíčka připravená ve třech různých obtížnostech. Materiál obsahuje vždy 54 různých slovíček ve třech úrovních obtížnosti, dohromady více než 160 slovíček k procvičení formou vysvětlování, předvádění nebo kreslení. K dispozici je také hrací pole. Součástí materiálu je podrobný návod, jak hru hrát. K dispozici jsou 3 různé způsoby hraní hry. Od rychlé a nenáročné na přípravu až po náročnější variantu hru. Doba hry: 15-30 minut Počet hráčů: 2-4 Díky různým úrovním slovní zásoby a několika variantám hraní lze tuto hru hrát již s dětmi od 4. třídy až do 9. Hra je vhodná jako zábavné procvičování slovíček, pokud jsou děti unavené nebo nepozorné, pokud potřebují čas rozkoukat se po prázdninách, pokud učíte poslední hodiny v pátek a děti je již těžké přimět pracovat. Hra je zaujme, pobaví, mohou se chvíli hýbat a přitom se stále učí.
UUCZ-389722
Anglický jazyk>Didaktické hry>6.>7.>8.>9.
32.00