SOUTĚŽ O NEJ HALLOWEENSKÝ KOSTÝM - sada

Počet stran:
12
Velikost: 10.77 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
25. 10. 2023
Cena:
25 Kč vč. DPH
Sdílet:

Mezi naše každoroční tradice patří i volba nejlepšího kostýmu ve skupince (hlasují pouze děti). Pokud také slavíte Halloween v kostýmech, nebo se na to chystáte, tato sada vám pomůže Halloween ještě více zpestřit.

Rozdejte dětem hlasovací lístky (k dispozici je celkem 14 motivů) - každý zapíše jméno spolužáka, jehož kostým ho nejvíce nadchnul, a vloží lísteček do k tomu určenému místu (dýňového košíčku, čarodějnického klobouku, taštičky, krabičky ...). Poté společně spočítejte hlasy a vyhlaste vítěze - ten získá upomínkový list se strašidelnými tučňáky k vybarvení (součástí je i prostor do kterého vypíšete jméno dítěte, třídu/druh kurzu a šk. rok). Všechny nominované děti získají lístky se svým jménem na památku - proto je vhodné psát jména pěkně (např. fialovými, oranžovými a zelenými pastelkami).

Příprava není ekonomicky ani časově náročná (zejména pokud učíte velký počet skupinek/tříd jistě oceníte, že 14 lístků je součástí jedné A4), a radost je veliká! :)

Cedulky bez popisku lze použít jakkoliv – např. jako jmenovky na balíčky s dobrotami či dalšími odměnami.

Štítky s nápisem HAPPY/ŠŤASTNÝ HALLOWEEN lze též využít jako ozdobu balíčků, nebo je můžete všem dětem ve třídě jednoduše rozdat, ať si každý odnese svého tučíka (či jiný motiv).

 

OBSAH:

 • 14 druhů hlasovacích lístků na 1 A4 (ve 4 verzích)
  • s anglickým nápisem
  • s českým nápisem
  • beze slov (s linkou i bez)
  • + bonus: všechny cedulky s nápisem HAPPY/ŠŤASTNÝ HALLOWEEN
 • upomínkový list formátu A4 pro výherce (ve 2 verzích)
  • anglicky
  • česky


Mezi další přínosy patří procvičení:

 • psaní jmen spolužáků
 • čtení
 • počítání
 • trpělivosti a motoriky při vybarvování

 

HAPPY HALLOWEEN! :)

Další produkty od autora Lucie Šimků - HAPPi KyDS

153602
Anglický jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Plakátky a kartičky k seznámení s příklady přirovnání, které poslouží i jako veselá dekorace. Plus přehled pro děti
55.00 Kč
209243
Anglický jazyk
3., 4., 5., 6., 7., ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Skládačky
Velká sada k seznámení se složenými slovy a k jejich procvičení. Materiál je primárně určen dětem 1. stupně ZŠ a
75.00 Kč
238807
Anglický jazyk
MŠ, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Tato sada obsahuje 17 demonstračních karet s druhy tučňáků – volit můžete mezi českou a dvojjazyčnou verzí (AJ+ČJ)
35.00 Kč
153235
Anglický jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Tuto pomůcku jsem vytvořila pro děti, které se začínají učit spellovat. Slova jsou krátká (všechna se skládají jen ze 3
39.00 Kč
SOUTĚŽ O NEJ HALLOWEENSKÝ KOSTÝM - sada SOUTĚŽ O NEJ HALLOWEENSKÝ KOSTÝM - sada
Mezi naše každoroční tradice patří i volba nejlepšího kostýmu ve skupince (hlasují pouze děti). Pokud také slavíte Halloween v kostýmech, nebo se na to chystáte, tato sada vám pomůže Halloween ještě více zpestřit. Rozdejte dětem hlasovací lístky (k dispozici je celkem 14 motivů) - každý zapíše jméno spolužáka, jehož kostým ho nejvíce nadchnul, a vloží lísteček do k tomu určenému místu (dýňového košíčku, čarodějnického klobouku, taštičky, krabičky ...). Poté společně spočítejte hlasy a vyhlaste vítěze - ten získá upomínkový list se strašidelnými tučňáky k vybarvení (součástí je i prostor do kterého vypíšete jméno dítěte, třídu/druh kurzu a šk. rok). Všechny nominované děti získají lístky se svým jménem na památku - proto je vhodné psát jména pěkně (např. fialovými, oranžovými a zelenými pastelkami). Příprava není ekonomicky ani časově náročná (zejména pokud učíte velký počet skupinek/tříd jistě oceníte, že 14 lístků je součástí jedné A4), a radost je veliká! :) Cedulky bez popisku lze použít jakkoliv – např. jako jmenovky na balíčky s dobrotami či dalšími odměnami. Štítky s nápisem HAPPY/ŠŤASTNÝ HALLOWEEN lze též využít jako ozdobu balíčků, nebo je můžete všem dětem ve třídě jednoduše rozdat, ať si každý odnese svého tučíka (či jiný motiv).   OBSAH: 14 druhů hlasovacích lístků na 1 A4 (ve 4 verzích) s anglickým nápisem s českým nápisem beze slov (s linkou i bez) + bonus: všechny cedulky s nápisem HAPPY/ŠŤASTNÝ HALLOWEEN upomínkový list formátu A4 pro výherce (ve 2 verzích) anglicky česky Mezi další přínosy patří procvičení: psaní jmen spolužáků čtení počítání trpělivosti a motoriky při vybarvování   HAPPY HALLOWEEN! :)
UUCZ-403399
Anglický jazyk>Nezařazené k předmětu>Diplomy, Pochvaly>Omalovánky>Ostatní>MŠ>MŠ - předškoláci>1.>2.>3.>4.>5.>6.>ZŠ – 1. STUPEŇ>ZŠ – 2. STUPEŇ>Halloween, Dušičky
25.00