SOUTĚŽ O NEJ HALLOWEENSKÝ KOSTÝM - sada

Počet stran:
12
Velikost: 10.77 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
31. 12. 2023
Sdílet:

Mezi naše každoroční tradice patří i volba nejlepšího kostýmu ve skupince (hlasují pouze děti). Pokud také slavíte Halloween v kostýmech, nebo se na to chystáte, tato sada vám pomůže Halloween ještě více zpestřit.

Rozdejte dětem hlasovací lístky (k dispozici je celkem 14 motivů) - každý zapíše jméno spolužáka, jehož kostým ho nejvíce nadchnul, a vloží lísteček do k tomu určenému místu (dýňového košíčku, čarodějnického klobouku, taštičky, krabičky ...). Poté společně spočítejte hlasy a vyhlaste vítěze - ten získá upomínkový list se strašidelnými tučňáky k vybarvení (součástí je i prostor do kterého vypíšete jméno dítěte, třídu/druh kurzu a šk. rok). Všechny nominované děti získají lístky se svým jménem na památku - proto je vhodné psát jména pěkně (např. fialovými, oranžovými a zelenými pastelkami).

Příprava není ekonomicky ani časově náročná (zejména pokud učíte velký počet skupinek/tříd jistě oceníte, že 14 lístků je součástí jedné A4), a radost je veliká! :)

Cedulky bez popisku lze použít jakkoliv – např. jako jmenovky na balíčky s dobrotami či dalšími odměnami.

Štítky s nápisem HAPPY/ŠŤASTNÝ HALLOWEEN lze též využít jako ozdobu balíčků, nebo je můžete všem dětem ve třídě jednoduše rozdat, ať si každý odnese svého tučíka (či jiný motiv).

OBSAH:

 • 14 druhů hlasovacích lístků na 1 A4 (ve 4 verzích)
  • s anglickým nápisem
  • s českým nápisem
  • beze slov (s linkou i bez)
  • + bonus: všechny cedulky s nápisem HAPPY/ŠŤASTNÝ HALLOWEEN
 • upomínkový list formátu A4 pro výherce (ve 2 verzích)
  • anglicky
  • česky

Mezi další přínosy patří procvičení:

 • psaní jmen spolužáků
 • čtení
 • počítání
 • trpělivosti a motoriky při vybarvování

HAPPY HALLOWEEN! :)

Jedná se o vzdělávací materiál pro MŠ a ZŠ. 

Další produkty od autora Lucie Šimků - HAPPi KyDS

77672
Grafomotorika
MŠ, MŠ - předškoláci
Pracovní listy
Veselé pracovní listy pro školkáčky, které udělají radost pěknými obrázky - jak v barevné, tak i v černobílé podobě. :)
45.00 Kč
189340
Anglický jazyk
1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Přiřazovačky jsou parádní (a přitom jednoduchou a skladnou) pomůckou pro rychlé procvičení nové slovní zásoby nebo
40.00 Kč
77663
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Pracovní listy
Materiál je určen školkáčkům na rozvoj zrakového vnímání, jemné motoriky a trpělivosti. Děti mají za úkol najít na
29.00 Kč
331642
Anglický jazyk
Školní družina, 1., 2., 3., 4., 5., 6., ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Přiřazovačky jsou parádní (a přitom jednoduchou a skladnou) pomůckou pro rychlé procvičení nové slovní zásoby nebo
35.00 Kč
SOUTĚŽ O NEJ HALLOWEENSKÝ KOSTÝM - sada SOUTĚŽ O NEJ HALLOWEENSKÝ KOSTÝM - sada
Mezi naše každoroční tradice patří i volba nejlepšího kostýmu ve skupince (hlasují pouze děti). Pokud také slavíte Halloween v kostýmech, nebo se na to chystáte, tato sada vám pomůže Halloween ještě více zpestřit. Rozdejte dětem hlasovací lístky (k dispozici je celkem 14 motivů) - každý zapíše jméno spolužáka, jehož kostým ho nejvíce nadchnul, a vloží lísteček do k tomu určenému místu (dýňového košíčku, čarodějnického klobouku, taštičky, krabičky ...). Poté společně spočítejte hlasy a vyhlaste vítěze - ten získá upomínkový list se strašidelnými tučňáky k vybarvení (součástí je i prostor do kterého vypíšete jméno dítěte, třídu/druh kurzu a šk. rok). Všechny nominované děti získají lístky se svým jménem na památku - proto je vhodné psát jména pěkně (např. fialovými, oranžovými a zelenými pastelkami). Příprava není ekonomicky ani časově náročná (zejména pokud učíte velký počet skupinek/tříd jistě oceníte, že 14 lístků je součástí jedné A4), a radost je veliká! :) Cedulky bez popisku lze použít jakkoliv – např. jako jmenovky na balíčky s dobrotami či dalšími odměnami. Štítky s nápisem HAPPY/ŠŤASTNÝ HALLOWEEN lze též využít jako ozdobu balíčků, nebo je můžete všem dětem ve třídě jednoduše rozdat, ať si každý odnese svého tučíka (či jiný motiv). OBSAH: 14 druhů hlasovacích lístků na 1 A4 (ve 4 verzích) s anglickým nápisem s českým nápisem beze slov (s linkou i bez) + bonus: všechny cedulky s nápisem HAPPY/ŠŤASTNÝ HALLOWEEN upomínkový list formátu A4 pro výherce (ve 2 verzích) anglicky česky Mezi další přínosy patří procvičení: psaní jmen spolužáků čtení počítání trpělivosti a motoriky při vybarvování HAPPY HALLOWEEN! :) Jedná se o vzdělávací materiál pro MŠ a ZŠ. 
UUCZ-403399
Anglický jazyk>Nezařazené k předmětu>Diplomy, Pochvaly, Medaile>Omalovánky>Ostatní>MŠ>MŠ - předškoláci>1.>2.>3.>4.>5.>6.>ZŠ – 1. STUPEŇ>ZŠ – 2. STUPEŇ>Halloween, Dušičky
25.00