VALENTÝNSKÁ ABECEDA - sada

Předmět:
Počet stran:
12
Velikost: 23.44 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
7. 2. 2023
Cena:
39 Kč vč. DPH
Sdílet:

Materiál lze využít s dětmi prvního i druhého stupně ZŠ kolem 14. února, v době, kdy se budete zabývat svátky či zvyklostmi ve světě nebo prakticky kdykoliv budete potřebovat procvičit danou slovní zásobu a písmena.

OBSAH:

1. A4 PŘEHLED SLOVÍČEK - jedno pro každé písmeno anglické abecedy (obrázky s názvy v barevné i černobílé verzi)

  • Můžete rozdat dětem k založení (černobílou variantu si mohou vybarvit) nebo vyvěsit na nástěnku jako užitečnou dekoraci.

2. A4 PRACOVNÍ LIST (v barevné i černobílé verzi)

  • Cílem je vzpomenout si a správně zapsat co nejvíce valentýnských slov (jakýkoliv) začínajících na daná písmena. Lze využít i pro dvojice a týmy v rámci soutěží (za každé správně napsané slovo dáváme 2 body, za nápad, ačkoliv má v sobě slovo chybu, pak 1 bod).

3. DOMINO skládající se z 26 dílků (10 na A4)

  • Lze začít libovolnou kartičkou nebo kartičkou s písmenem A – ostatní se rozdají mezi děti a kdo má správné slovo, ten přikládá (u každého slova chybí počáteční písmeno, ke kterému se musí dílek přiložit). Můžete nachystat více kopií – ničemu nevadí, že budou kombinace stejné – děti, které budou chtít vyložit současně se rozsoudí pomocí rock, scissors, paper. Můžete využít i pro rychlíky (mají-li některé děti práci hotovou dříve než ostatní, jednoduše jim vysypu kartičky na hromádku a promíchám – děti se pak snaží spojit co nejrychleji všechny kartičky do obdélníku – další děti, které mají hotovo, se ke skládání přidají).

Další produkty od autora Lucie Šimků - HAPPi KyDS

189097
Anglický jazyk
1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Vedle flashcards jsou přiřazovačky mnou nejdéle využívanou parádní (a přitom jednoduchou a skladnou) pomůckou pro rychlé
35.00 Kč
189331
Anglický jazyk
1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Vedle flashcards jsou přiřazovačky mnou nejdéle využívanou parádní (a přitom jednoduchou a skladnou) pomůckou pro rychlé
35.00 Kč
229365
Anglický jazyk
1., 2., 3., 4., 5., 6., ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Sada 3 podložek velikosti A4 a 36 kartiček s vánočními obrázky a popisky (12 přídavných jmen, 12 podstatných jmen a 12
45.00 Kč
76378
Matematika
MŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Těšit se můžete na 5 pracovních listů - NA POUŠTI, V ARKTIDĚ, V MOŘI, V PRALESE, U VODY (v barevné i černobílé variantě)
35.00 Kč
VALENTÝNSKÁ ABECEDA - sada VALENTÝNSKÁ ABECEDA - sada
Materiál lze využít s dětmi prvního i druhého stupně ZŠ kolem 14. února, v době, kdy se budete zabývat svátky či zvyklostmi ve světě nebo prakticky kdykoliv budete potřebovat procvičit danou slovní zásobu a písmena. OBSAH: 1. A4 PŘEHLED SLOVÍČEK - jedno pro každé písmeno anglické abecedy (obrázky s názvy v barevné i černobílé verzi) Můžete rozdat dětem k založení (černobílou variantu si mohou vybarvit) nebo vyvěsit na nástěnku jako užitečnou dekoraci. 2. A4 PRACOVNÍ LIST (v barevné i černobílé verzi) Cílem je vzpomenout si a správně zapsat co nejvíce valentýnských slov (jakýkoliv) začínajících na daná písmena. Lze využít i pro dvojice a týmy v rámci soutěží (za každé správně napsané slovo dáváme 2 body, za nápad, ačkoliv má v sobě slovo chybu, pak 1 bod). 3. DOMINO skládající se z 26 dílků (10 na A4) Lze začít libovolnou kartičkou nebo kartičkou s písmenem A – ostatní se rozdají mezi děti a kdo má správné slovo, ten přikládá (u každého slova chybí počáteční písmeno, ke kterému se musí dílek přiložit). Můžete nachystat více kopií – ničemu nevadí, že budou kombinace stejné – děti, které budou chtít vyložit současně se rozsoudí pomocí rock, scissors, paper. Můžete využít i pro rychlíky (mají-li některé děti práci hotovou dříve než ostatní, jednoduše jim vysypu kartičky na hromádku a promíchám – děti se pak snaží spojit co nejrychleji všechny kartičky do obdélníku – další děti, které mají hotovo, se ke skládání přidají).
UUCZ-255822
Anglický jazyk>Didaktické hry>Domino>Pracovní listy>2.>3.>4.>5.>6.>7.>ZŠ – 1. STUPEŇ>ZŠ – 2. STUPEŇ>Abeceda>Valentýn
39.00