WARM-UP cards (AJ_A1) -48 cards

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
6
Velikost: 3.55 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Lukáš Kulhánek
Nahráno:
Naposledy upraveno:
21. 8. 2023
Sdílet:

Dobrý den, vážení kolegové. Velice Vám děkuji za zakoupení tohoto materiál. V první řadě Vám velice děkuji za zakoupené tohoto materiálu. Moc Vás prosím, pokud nastane to, že se do souboru vloudí nějaký šotek v podobě překlepu či chyby, dejte mi vědět a vše opravím... autorská slepota může být :-)

Jedná se o 48 kartiček do výuky anglického jazyka s otázkami, na které by měli žáci být schopni odpovědět. Já tyto kartičky rád využívám hned na začátku hodiny, jako takový jazykový warm-up, aby si žáci uvědomili, na jaké že hodině to vůbec sedí :-). Tyto otázky jsou zaměřeny na jazykovou úroveň A1. Lze ale také například se svými žáky na dané otázky odpovědět, odpovědi sepsat, a poté lze využít také jako pexeso, nebo jako "I have, who has?".

Kartičky doporučuji vytisknout barevně či černobíle, jednostranně. Následně zalaminujte pro komfortnější opakované využití.

Další produkty od autora Lukáš Kulhánek

817699
Zeměpis
6., ZŠ – 2. STUPEŇ
Venkovní učení - stezky, badatelská výuka, terénní výuka
Soubor obsahuje: -> celkem 27 kartiček s otázkami na téma “atmosféra” -> odpovědní arch -> řešení O co se jedná? Jedná
35.00 Kč
606153
Zeměpis
7., 8., 9.
Venkovní učení - stezky, badatelská výuka, terénní výuka
Soubor obsahuje: -> celkem 36 kartiček s otázkami na téma “Austrálie a Oceánie” -> odpovědní arch -> řešení O co se
35.00 Kč
316356
Český jazyk
2., 3., 4.
Ostatní
Popis: Známá hra Aktivity v českém jazyce zaměřená na téma: POVOLÁNÍ Obsah: Soubor obsahuje celkem 60 kartiček s
29.00 Kč
631585
Anglický jazyk
3., 4., 5.
Ostatní
Obsah: Soubor obsahuje celkem 60 kartiček s vyplněnými slovíčky na hru Aktivity v anglickém jazyce na slovní zásobu
35.00 Kč
WARM-UP cards (AJ_A1) -48 cards WARM-UP cards (AJ_A1) -48 cards
Dobrý den, vážení kolegové. Velice Vám děkuji za zakoupení tohoto materiál. V první řadě Vám velice děkuji za zakoupené tohoto materiálu. Moc Vás prosím, pokud nastane to, že se do souboru vloudí nějaký šotek v podobě překlepu či chyby, dejte mi vědět a vše opravím... autorská slepota může být :-) Jedná se o 48 kartiček do výuky anglického jazyka s otázkami, na které by měli žáci být schopni odpovědět. Já tyto kartičky rád využívám hned na začátku hodiny, jako takový jazykový warm-up, aby si žáci uvědomili, na jaké že hodině to vůbec sedí :-). Tyto otázky jsou zaměřeny na jazykovou úroveň A1. Lze ale také například se svými žáky na dané otázky odpovědět, odpovědi sepsat, a poté lze využít také jako pexeso, nebo jako "I have, who has?". Kartičky doporučuji vytisknout barevně či černobíle, jednostranně. Následně zalaminujte pro komfortnější opakované využití.
UUCZ-329391
Anglický jazyk>Ostatní>3.>4.>5.>ZŠ – 1. STUPEŇ
29.00