DOMINO - Trávicí soustava

Předmět:
Kategorie:
Počet stran:
7
Velikost: 1.27 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Tereza Sojková
Nahráno:
Naposledy upraveno:
3. 2. 2025
Sdílet:

Představuji Vám hru DOMINO na téma trávicí soustava.

Obsahem materiálu je 48 hracích kartiček.

Toto domino je vhodné pro žáky 8. ročníku do předmětu přírodopis.

Kartičky jsou určeny pro práci ve skupinkách. Časová dotace je cca 20 minut.

Každá hrací kartička je rozdělena na 2 části, která obsahuje vždy pojem nebo popis. Každý popis navazuje na daný pojem, který žáci najdou zase na jiné kartě. Není zde žádná počáteční ani konečná karta.

Domino doporučuji vytisknout, zalaminovat a vystřihnout.

Další produkty od autora Tereza Sojková

781452
Biologie
8., ZŠ – 2. STUPEŇ
Já mám, kdo má
Kartičky "Já mám, kdo má?" jsou zábavnou didaktickou hrou sloužící k opakování znalostí o lidském těle. Materiál
40.00 Kč
781457
Biologie
8., ZŠ – 2. STUPEŇ
Domino
Představuji Vám hru DOMINO na téma kosterní soustava. Obsahem materiálu je 32 hracích kartiček. Domino je vhodné pro
35.00 Kč
782637
Přírodověda
4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Domino
Představuji vám hru DOMINO na téma „Živočichové na poli“. Materiál obsahuje 24 hracích kartiček s realistickými
25.00 Kč
782509
Přírodověda
5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Domino
Představuji Vám hru DOMINO na téma lidské tělo. Obsahem materiálu je 24 hracích kartiček. Domino je vhodné pro žáky 4. -
25.00 Kč
DOMINO - Trávicí soustava DOMINO - Trávicí soustava
Představuji Vám hru DOMINO na téma trávicí soustava.Obsahem materiálu je 48 hracích kartiček.Toto domino je vhodné pro žáky 8. ročníku do předmětu přírodopis.Kartičky jsou určeny pro práci ve skupinkách. Časová dotace je cca 20 minut.Každá hrací kartička je rozdělena na 2 části, která obsahuje vždy pojem nebo popis. Každý popis navazuje na daný pojem, který žáci najdou zase na jiné kartě. Není zde žádná počáteční ani konečná karta.Domino doporučuji vytisknout, zalaminovat a vystřihnout.
UUCZ-781462
Biologie>Domino>8.>ZŠ – 2. STUPEŇ>🫁 Lidské tělo
35.00