RISKUJ! Savci III. - ŠELMY

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
24
Velikost: 7.33 MB
Nahráno: 13. 10. 2022
Upraveno: 13. 10. 2022
Cena:
35 Kč vč. DPH

V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci rozšíří přírodovědný rozhled a procvičí si dané učivo o savcích - ŠELMY (psovití, kočkovití, lasicovití, medvědovití).

Žáci (soutěžící) jsou rozděleni do dvou týmů (zelení a modří) a postupně volí otázky ze čtyř kategorií (Psovití, Kočkovití, Lasicovití, Medvědovití). Tým, který po vybrání všech 20 otázek získá více bodů, zvítězí.

Hru lze využít na hodinách přírodopisu během učiva o savcích v 8. třídě. Hra je zároveň ideálním doplňkem při opakování učiva v 9. ročníku.

Pokud se vám materiál bude líbit, podívejte se i na mé další PowerPoint hry.

Další produkty od autora Hrajeme si v PowerPointu

115907
Český jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! se žáci hravou formou seznamují nejen s jarní přírodou
35.00 Kč
42067
Biologie
7., 8.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry Co na to Češi si žáci procvičí své znalosti týkající se ptáků
30.00 Kč
41623
Český jazyk
7., 8.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry Co na to Češi si žáci procvičí své znalosti týkající se sloves
30.00 Kč
44607
Biologie
5., 6.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci rozšíří své vědomosti z přírodovědné oblasti
35.00 Kč
RISKUJ! Savci III. - ŠELMY RISKUJ! Savci III. - ŠELMY
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci rozšíří přírodovědný rozhled a procvičí si dané učivo o savcích - ŠELMY (psovití, kočkovití, lasicovití, medvědovití). Žáci (soutěžící) jsou rozděleni do dvou týmů (zelení a modří) a postupně volí otázky ze čtyř kategorií (Psovití, Kočkovití, Lasicovití, Medvědovití). Tým, který po vybrání všech 20 otázek získá více bodů, zvítězí. Hru lze využít na hodinách přírodopisu během učiva o savcích v 8. třídě. Hra je zároveň ideálním doplňkem při opakování učiva v 9. ročníku. Pokud se vám materiál bude líbit, podívejte se i na mé další PowerPoint hry.
UUCZ-195493
Biologie>Didaktické hry>8.>9.>Živočichové>Savci
35.00