Trávicí soustava - Já mám, kdo má...

Předmět:
Ročník:
Počet stran:
9
Velikost: 7.09 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Andrea Rybková
Nahráno:
Naposledy upraveno:
20. 1. 2025
Sdílet:

Materiál je určen pro 2. stupeň ZŠ, především 8. ročník. Obsahuje Materiál obsahuje 26 kartiček, díky kterým se žáci hravou formou procvičí znalosti o oběhové soustavě. 

 

Jak s materiálem pracovat?

  • Příprava: kartičky doporučuji pro delší životnost zalaminovat. Každý hráč obdrží jednu nebo více karet podle počtu hráčů a karet. Jako první začíná hráč, který má na své kartě “Začínám já”.

     

  • Průběh hry: hráč s první kartou přečte nahlas: „Já mám… žaludek, kdo má… Orgán spojující hltan se žaludkem? “ Hráč, který má kartu odpovídající této výzvě „jícen“, reaguje: „Já mám jícen, kdo má...“, a pokračuje se svou otázkou. Hra pokračuje stejným způsobem, dokud nejsou použity všechny karty a nedostaneme se znovu na začátek, tedy k žaludku.

Další produkty od autora Andrea Rybková

1220549
Biologie
6., ZŠ – 2. STUPEŇ
Běhací diktát
Materiál je určen pro 2. stupeň ZŠ, převážně pro 6. ročník. Obsahuje výukovou prezentaci věnovanou měkkýšům, pracovní
55.00 Kč
853115
Biologie
6., 7., ZŠ – 2. STUPEŇ
Běhací diktát
Materiál je určen pro 2. stupeň ZŠ, především pro 6. ročník. Materiál obsahuje 11 stanovišť, pracovní list s řešením a
40.00 Kč
685608
Biologie
6., 7., ZŠ – 2. STUPEŇ
Projekty
Materiál je určen pro 2. stupeň ZŠ. Obsahuje 12 kartiček s obrázky listnatých a jehličnatých stromů. Žákům napomáhá
35.00 Kč
662890
Biologie
6., 7., ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Materiál obsahuje 5 stanovišť, na kterých se žáci seznámí s obecnou charakteristikou hmyzu a jejich řády. Výukové texty
50.00 Kč
Trávicí soustava - Já mám, kdo má... Trávicí soustava - Já mám, kdo má...
Materiál je určen pro 2. stupeň ZŠ, především 8. ročník. Obsahuje Materiál obsahuje 26 kartiček, díky kterým se žáci hravou formou procvičí znalosti o oběhové soustavě.  Jak s materiálem pracovat?Příprava: kartičky doporučuji pro delší životnost zalaminovat. Každý hráč obdrží jednu nebo více karet podle počtu hráčů a karet. Jako první začíná hráč, který má na své kartě “Začínám já”. Průběh hry: hráč s první kartou přečte nahlas: „Já mám… žaludek, kdo má… Orgán spojující hltan se žaludkem? “ Hráč, který má kartu odpovídající této výzvě „jícen“, reaguje: „Já mám jícen, kdo má...“, a pokračuje se svou otázkou. Hra pokračuje stejným způsobem, dokud nejsou použity všechny karty a nedostaneme se znovu na začátek, tedy k žaludku.
UUCZ-768166
Biologie>Já mám, kdo má>7.>8.>9.>ZŠ – 2. STUPEŇ>🫁 Lidské tělo
35.00