výuková hra typu domino POHLAVNÍ SOUSTAVA - barevná i černobílá varianta

Předmět:
Kategorie:
Počet stran:
3
Velikost: 449.72 KB
Typ souboru: zip
Prodávající Hrdinaj
Nahráno:
Naposledy upraveno:
8. 9. 2025
Sdílet:

Domino je určeno pro rozvoj znalostí v tématu POHLAVNÍ SOUSTAVA. Žáci si své znalosti pomocí domina zopakují a upevní. Obsahuje 44 karet/ 88 pojmů. K dispozici barevná i černobílá varianta.

Vhodné pro laminaci. Jsou určeny pro práci ve skupinkách. Časová dotace cca 15 -20 minut (dle velikosti a schopnosti skupinek).

Každá karta je rozdělena na 2 části, které obsahují vždy pojem nebo popis. Každý popis vždy navazuje na daný pojem, který žáci najdou zase na jiné kartě. Pokud vše správně poskládají, vyjde jim uzavřený kruh. Není zde žádná počáteční ani konečná karta.

Karty domina jsou v souboru poskládány tak, jak na sebe navazují. Takže pokud si učitel pro sebe vytiskne strany A4 a nerozstříhá je, má řešení ke kontrole, zda žáci postupují správně.

Další produkty od autora Hrdinaj

960263
Přírodověda
ZŠ – 1. STUPEŇ
Já mám, kdo má
Tento materiál obsahuje hru typu Já mám, kdo má. Cílem hry je procvičení tématu DOPRAVNÍ ZNAČKY. Hru může hrát celá
37.00 Kč
463479
Biologie
8., ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Domino je určeno k procvičení pojmů týkající se oběhové soustavy. Co zde najdete - na výběr máte 2 varianty: 1 sadu
45.00 Kč
1131537
Český jazyk
6., 7., 8., 9., SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Domino
Tento materiál obsahuje hru typu DOMINO, kde si žáci procvičí USTÁLENÁ SLOVNÍ SPOJENÍ - přísloví a rčení. Co zde najdete
38.00 Kč
959557
Biologie
6., ZŠ – 2. STUPEŇ
Skládačky
Kartičky jsou vhodné k procvičení zástupců skupin PRVOCI, ŽAHAVCI, PLOŠTĚNCI, HLÍSTICE. Jsou určeny pro práci ve
35.00 Kč
výuková hra typu domino POHLAVNÍ SOUSTAVA - barevná i černobílá varianta výuková hra typu domino POHLAVNÍ SOUSTAVA - barevná i černobílá varianta
Domino je určeno pro rozvoj znalostí v tématu POHLAVNÍ SOUSTAVA. Žáci si své znalosti pomocí domina zopakují a upevní. Obsahuje 44 karet/ 88 pojmů. K dispozici barevná i černobílá varianta.Vhodné pro laminaci. Jsou určeny pro práci ve skupinkách. Časová dotace cca 15 -20 minut (dle velikosti a schopnosti skupinek).Každá karta je rozdělena na 2 části, které obsahují vždy pojem nebo popis. Každý popis vždy navazuje na daný pojem, který žáci najdou zase na jiné kartě. Pokud vše správně poskládají, vyjde jim uzavřený kruh. Není zde žádná počáteční ani konečná karta.Karty domina jsou v souboru poskládány tak, jak na sebe navazují. Takže pokud si učitel pro sebe vytiskne strany A4 a nerozstříhá je, má řešení ke kontrole, zda žáci postupují správně.
UUCZ-570427
Biologie>Domino>8.>ZŠ – 2. STUPEŇ>🫁 Lidské tělo
45.00