Jaro řetěz (domino)

Kategorie:
Téma:
Počet stran:
6
Velikost: 6.28 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
5. 4. 2022
Sdílet:

Hledání daného obrázku ke správnému slovu na téma JARO

Kartičky jsou včetně pozadí

Materiál je vhodné využít v hodinách českého jazyka a prvouky na ZŠ během jarních měsíců k rozšiřování a ukotvení slovní zásoby a k trénování čtení s porozuměním.

Karty můžeme využít také v centrech aktivit, při hlavní činnosti nebo v prvouce- manipulační činnosti - rozvoj jemné motoriky, přiřazování obrázků a pojmenování barev, hledání předmětů dané barvy a přikládání k obrázku, rozvoj řečových dovedností - popisování obrázku, vyprávění.

Materiál můžeme využít také např. k běhacím výukovým aktivitám, kdy doprostřed místnosti umístíme první kartičku. Žáci se pohybují po třídě a hledají obrázek k přečtenému slovu. Lze využít také ke skupinovým aktivitám - která skupina poskládá první svého hada, přepis slov apod.

Další produkty od autora Crazy Owl Studio

1541
Nezařazené k předmětu
Didaktické hry
21 různých šablon s označenými kolečky ve velikosti PET víček. Děti mají za úkol skládat barevná víčka do vyznačených
45.00 Kč
307019
Nezařazené k předmětu
MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Skládačky
Projekt VČELY Aktivity s reálnými obrázky 🐝demonstrační obrázky 🐝třísložkové karty 🐝pracovní listy – grafomotorika
100.00 Kč
54377
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Výzdoba třídy
VÝZDOBA do oken – hlavičky dětí Šablony k výzdobě třídy nebo oken Soubor obsahuje obrázky v oboustranné variantě. Můžete
30.00 Kč
24492
Vlastivěda
5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Lapbook
EVROPA – pracovní listy / sešit Pracovní listy ve velikosti strany A4. Celkem 47 stran v černobílém provedení. Stačí
115.00 Kč
Jaro řetěz (domino) Jaro řetěz (domino)
Hledání daného obrázku ke správnému slovu na téma JARO Kartičky jsou včetně pozadí Materiál je vhodné využít v hodinách českého jazyka a prvouky na ZŠ během jarních měsíců k rozšiřování a ukotvení slovní zásoby a k trénování čtení s porozuměním. Karty můžeme využít také v centrech aktivit, při hlavní činnosti nebo v prvouce- manipulační činnosti - rozvoj jemné motoriky, přiřazování obrázků a pojmenování barev, hledání předmětů dané barvy a přikládání k obrázku, rozvoj řečových dovedností - popisování obrázku, vyprávění. Materiál můžeme využít také např. k běhacím výukovým aktivitám, kdy doprostřed místnosti umístíme první kartičku. Žáci se pohybují po třídě a hledají obrázek k přečtenému slovu. Lze využít také ke skupinovým aktivitám - která skupina poskládá první svého hada, přepis slov apod.
UUCZ-21871
Český jazyk - čtení>Prvouka>Nezařazené k předmětu>Domino>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>2.>Jaro
35.00