POZNÁVÁME OSOBNOSTI - texty ke čtení ( otázky, pravda nebo lež?)

Ročník:
2., 3., 4.
Kategorie:
Počet stran:
24
Velikost: 11.68 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající ZÁBAVNÁ VÝUKA
Nahráno:
Naposledy upraveno:
4. 12. 2022
Sdílet:

Materiál nabízí soubor textů ke čtení a pracovních listů, pro žáky 2. - 4. tříd

Soubor textů ke čtení seznamuje čtenáře se 4 osobnostmi. Své osudy vyprávějí právě oni a jsou popsány na 2 stranách, přičemž třetí strana slouží ke kontrole přečteného (otázky k textu, pravdivá a lživá tvrzení). Záměrně jsou v textech zmíněny úspěchy těchto lidí a jejich dobré skutky.

Texty se i snaží motivovat samotné žáky k práci na sobě samém.

Každý text s osobností nabízí i bonus. úkol například pro rychlejší čtenáře.

V textech najdete tyto osobnosti: SVATÝ MIKULÁŠ, KYLIAN MBAPPÉ (fotbalista), CARLOS ACOSTA (baletní tanečník), ERNÖ RUBIK.

Všechny texty a pracovní listy o osobnostech mají buď bílé nebo barevné pozadí.

Další produkty od autora ZÁBAVNÁ VÝUKA

160707
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Motivační výzdoba se zvířátky nabízí 14 výroků doplněných obrázky zvířat. Výzdoba je určena pro 1.stupeň ZŠ. U některých
35.00 Kč
164286
Matematika
2., 3.
Výzdoba třídy
Materiál obsahuje násobky od 2 - 10 a slouží jako plakáty na zeď, tabuli nebo nástěnku. Je určen žákům 2. - 3. ročníku
30.00 Kč
477830
Matematika
2.
Přípravy hodiny/lekce
Materiál slouží k procvičení sčítání a odčítání do 100 ( bez přechodu přes 10). Aktivity nabízí zábavné procvičení v
35.00 Kč
161890
Český jazyk
3., 4., 5.
Výzdoba třídy
Materiál slouží k přehledu učiva o pádech, který můžete využít na nástěnku nebo tabuli. Každá pádová otázka je
30.00 Kč
POZNÁVÁME OSOBNOSTI - texty ke čtení ( otázky, pravda nebo lež?) POZNÁVÁME OSOBNOSTI - texty ke čtení ( otázky, pravda nebo lež?)
Materiál nabízí soubor textů ke čtení a pracovních listů, pro žáky 2. - 4. tříd.  Soubor textů ke čtení seznamuje čtenáře se 4 osobnostmi. Své osudy vyprávějí právě oni a jsou popsány na 2 stranách, přičemž třetí strana slouží ke kontrole přečteného (otázky k textu, pravdivá a lživá tvrzení). Záměrně jsou v textech zmíněny úspěchy těchto lidí a jejich dobré skutky. Texty se i snaží motivovat samotné žáky k práci na sobě samém. Každý text s osobností nabízí i bonus. úkol například pro rychlejší čtenáře. V textech najdete tyto osobnosti: SVATÝ MIKULÁŠ, KYLIAN MBAPPÉ (fotbalista), CARLOS ACOSTA (baletní tanečník), ERNÖ RUBIK. Všechny texty a pracovní listy o osobnostech mají buď bílé nebo barevné pozadí.
UUCZ-224222
Český jazyk - čtení>Pracovní listy>2.>3.>4.
25.00