Slabiky bě, pě, vě

Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
17
Velikost: 20.56 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
17. 5. 2022
Cena:
35 Kč vč. DPH
Sdílet:

Tento soubor karet slouží k vyvození slov se slabikami bě, pě, vě. Obsahuje 16 karet s obrázky slov a dále kartičky se slovy psané tiskacím a psacím písmem.

Náměty k využití:

1.Na tabuli umístíme tři kartičky se slabikami - bě, pě, vě, vytvoříme tak tři sloupce.

a) Děti vezmou kartu s obrázkem, pojmenují a zařadí pod správnou slabiku.

b) Děti vezmou kartu se slovem, přečtou a zařadí pod správnou slabiku a zopakují, jaká slabika se ve slově vyskytuje.

2. Na koberec rozprostřeme karty s obrázky, každé dítě dostane kartu se slovem. Pustíme hudbu, po stopnutí hudby musí každé dítě co nejrychleji přiřadit svoje slovo k obrázku.

Obměna: a) Na koberec rozprostřeme slova, každé dítě dostane kartičku s obrázkem, po stopnutí hudby musí každé dítě co nejrychleji přiřadit svůj obrázek ke slovu.

b) Na koberec rozprostřeme slova psaná psacím písmem, každé dítě dostane kartičku psanou tiskacím písmem. Pustíme hudbu, po stopnutí hudby musí každé dítě co nejrychleji přiřadit svoje slovo.

Další produkty od autora Mirka Tomková

38894
Český jazyk - čtení
1.
Didaktické hry
Tento soubor slouží k fixaci čtení otevřených slabik s písmenem L, l.Soubor obsahuje velké karty sloužící k vyvozování
35.00 Kč
86290
Matematika
3.
Didaktické hry
Materiál obsahuje dvě varianty - pro černobílý a pro barevný tisk dle vašich možností. Obsahuje příklady na dělení (malá
35.00 Kč
36772
Český jazyk - čtení
1., 2.
Didaktické hry
Soubor obsahuje 6 pracovních listů k přepisu (2 x dě, 2x ně, 2x tě) + 48 kartiček se slovy. Námět k využití: 1
27.99 Kč
45940
Český jazyk
2.
Výzdoba třídy
Materiál obsahuje tvrdé a měkké slabiky ve dvou provedeních, první varianta je určena pro černobílý tisk na barevný
27.00 Kč
Slabiky bě, pě, vě Slabiky bě, pě, vě
Tento soubor karet slouží k vyvození slov se slabikami bě, pě, vě. Obsahuje 16 karet s obrázky slov a dále kartičky se slovy psané tiskacím a psacím písmem. Náměty k využití: 1.Na tabuli umístíme tři kartičky se slabikami - bě, pě, vě, vytvoříme tak tři sloupce. a) Děti vezmou kartu s obrázkem, pojmenují a zařadí pod správnou slabiku. b) Děti vezmou kartu se slovem, přečtou a zařadí pod správnou slabiku a zopakují, jaká slabika se ve slově vyskytuje. 2. Na koberec rozprostřeme karty s obrázky, každé dítě dostane kartu se slovem. Pustíme hudbu, po stopnutí hudby musí každé dítě co nejrychleji přiřadit svoje slovo k obrázku. Obměna: a) Na koberec rozprostřeme slova, každé dítě dostane kartičku s obrázkem, po stopnutí hudby musí každé dítě co nejrychleji přiřadit svůj obrázek ke slovu. b) Na koberec rozprostřeme slova psaná psacím písmem, každé dítě dostane kartičku psanou tiskacím písmem. Pustíme hudbu, po stopnutí hudby musí každé dítě co nejrychleji přiřadit svoje slovo.
UUCZ-39183
Český jazyk - čtení>Didaktické hry>1.
35.00