UČÍME SE PÍSMENKA - AFRIKA

Počet stran:
17
Velikost: 5.34 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
9. 11. 2023
Cena:
25 Kč vč. DPH
Sdílet:

17 stran pracovních listů zaměřené na učení písmen.
Děti se pomocí materiálů hravou formou seznámí s tiskacím písmem.
Materiály jsou uzpůsobené jak menším dětem, které se s písmeny seznamují, tak i starším, které již mají základy.

Vše je seřazené dle obtížnosti.
1. Přiřazování písmen ke slovu
9 stran, které slouží nejmenším dětem. Díky vyobrazenému obrázku a slovu se dítě jednoduše učí písmena. Nejprve může hledat písmenka a spojovat je k jednotlivým políčkům nad daná písmena daného slova. Později může spojování doplnit i o zapsání písmen do políček.
2. Hledání písmen a jejich kroužkování
5 stran (celkem 10 afrických zvířat). Děti mají za úkol kroužkovat jednotlivá písmena daného slova. Úkol je složitější na správné zapamatování, aby dítě nehledalo stejné písmeno dvakrát. Menší děti si proto mohou jednotlivá písmena ze slova odškrtnout, aby věděla, že je již nalezla.
3. Hledání prvního a posledního písmene
3 strany. Tento druh je nejtěžší. Pro správné splnění úkolu je pro dítě snazší, když samo slyší a rozpozná první a poslední písmeno ve slově. Úkolem je vybrat správné písmeno z nabídky. Karty můžete také zalaminovat a rozstříhat a použít jako kolíčkové karty.
Soubor obsahuje celkem 17 stran A4 a 15 afrických zvířat.

Listy můžete využít při probírání témat jako jsou Afrika, africká zvířata, Nil, ZOO, zoologická zahrada, zvířata v zoologické zahradě, poznáváme Afriku, ...

Seznam 15 afrických zvířat:
slon, lev, hroch, nosorožec, buvol, antilopa, gorila, lemur, lvice, zebra, surikata, plameňák, krokodýl, žirafa, slůně

 

Dále k tématu doporučujeme další soubory učíme se písmenka a vše k tématu Afrika (omalovánky, pracovní listy,počítání,...).

Další produkty od autora Jaroslav Vaňásek

119351
Grafomotorika
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
21 stran pracovních listů na téma hmyz. A co se děti naučí: procvičí jemnou motoriku, potrénují trpělivost a soustředění
50.00 Kč
198651
Pracovní činnosti
Školní družina, 1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Celoroční tematická hra
Materiály jsou zaměřené pro děti na prvním stupni ZŠ . Obsahují mnohem více detailnějších informací. Pro děti
40.00 Kč
125729
Grafomotorika
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
22 stran pracovních listů na téma pampeliška. A co se děti naučí: seznámí se s životním cyklem pampelišky zjistí, kdo
40.00 Kč
120706
Grafomotorika
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Kolíčkování
24 stran pracovních listů na téma houbiček. A co se děti naučí: procvičí jemnou motoriku, potrénují trpělivost a
50.00 Kč
UČÍME SE PÍSMENKA - AFRIKA  UČÍME SE PÍSMENKA - AFRIKA
17 stran pracovních listů zaměřené na učení písmen. Děti se pomocí materiálů hravou formou seznámí s tiskacím písmem. Materiály jsou uzpůsobené jak menším dětem, které se s písmeny seznamují, tak i starším, které již mají základy. Vše je seřazené dle obtížnosti. 1. Přiřazování písmen ke slovu 9 stran, které slouží nejmenším dětem. Díky vyobrazenému obrázku a slovu se dítě jednoduše učí písmena. Nejprve může hledat písmenka a spojovat je k jednotlivým políčkům nad daná písmena daného slova. Později může spojování doplnit i o zapsání písmen do políček. 2. Hledání písmen a jejich kroužkování 5 stran (celkem 10 afrických zvířat). Děti mají za úkol kroužkovat jednotlivá písmena daného slova. Úkol je složitější na správné zapamatování, aby dítě nehledalo stejné písmeno dvakrát. Menší děti si proto mohou jednotlivá písmena ze slova odškrtnout, aby věděla, že je již nalezla. 3. Hledání prvního a posledního písmene 3 strany. Tento druh je nejtěžší. Pro správné splnění úkolu je pro dítě snazší, když samo slyší a rozpozná první a poslední písmeno ve slově. Úkolem je vybrat správné písmeno z nabídky. Karty můžete také zalaminovat a rozstříhat a použít jako kolíčkové karty. Soubor obsahuje celkem 17 stran A4 a 15 afrických zvířat. Listy můžete využít při probírání témat jako jsou Afrika, africká zvířata, Nil, ZOO, zoologická zahrada, zvířata v zoologické zahradě, poznáváme Afriku, ... Seznam 15 afrických zvířat: slon, lev, hroch, nosorožec, buvol, antilopa, gorila, lemur, lvice, zebra, surikata, plameňák, krokodýl, žirafa, slůně   Dále k tématu doporučujeme další soubory učíme se písmenka a vše k tématu Afrika (omalovánky, pracovní listy,počítání,...).
UUCZ-417253
Český jazyk - čtení>Logopedie>Zeměpis>Didaktické hry>Pracovní listy>Přípravy hodiny/lekce>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>2.>Speciální pedagogika>Čtenářská gramotnost 1. stupeň>Živočichové>Savci
25.00