Vánoční záložky do knihy

Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
6
Velikost: 40.15 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Cukrkávalimonada
Nahráno:
Naposledy upraveno:
2. 12. 2024
Sdílet:

Soubor 60 vánočních záložek, které mohou jako malý dárek potěšit každého knihomola.

V balíčku najdete 6 různých motivů záložek po 10 kusech, celkem tedy 60 záložek. Všechny mají vánoční motivy a mohou vám posloužit třeba jako drobný dárek pro žáky pod stromeček.

Spíše než laminaci doporučujeme záložky tisknout na pěkný papír vyšší gramáže. Můžete zvolit lehce tónovaný papír s jemnou strukturou a záložka pak bude dobře vypadat i z druhé strany. Ve vrchní části můžete záložku proděravět a zavázat k ní malou mašličku.

Soubor obsahuje 6 listů po 10 kusech záložek, celkem tedy 60 kusů záložek.

Další produkty od autora Cukrkávalimonada

661822
Anglický jazyk
MŠ, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., SŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Demonstrační obrázky - kartičky
Balíček je určen pro děti a studenty všech věkových kategorií pracující s tématem předmětů okolo nás. Obrázkové karty
49.00 Kč
994229
Český jazyk - gramatika
2., 3., 4., 5.
Pracovní listy
🍂 Cvičení do podzimních hodin češtiny pomůže dětem procvičit kategorii sloves a rozvíjet slovní zásobu. 🍂 Součástí
38.99 Kč
762946
Český jazyk
Školní družina, 1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Postřehovky
Velká zimní osmisměrka pro zkrácení dlouhé chvíle a upevnění slovní zásoby spojené s obdobím mrazu a sněhových radovánek
0.00 Kč
1244554
Český jazyk - čtení
MŠ, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., ZŠ – 1. STUPEŇ
Demonstrační obrázky - kartičky
✏️Sada 60 kartiček s krátkými hádankami, které děti seznámí s nejrozšířenějšími školními pomůckami. Najdete mezi nimi
39.00 Kč
Vánoční záložky do knihy Vánoční záložky do knihy
Soubor 60 vánočních záložek, které mohou jako malý dárek potěšit každého knihomola.V balíčku najdete 6 různých motivů záložek po 10 kusech, celkem tedy 60 záložek. Všechny mají vánoční motivy a mohou vám posloužit třeba jako drobný dárek pro žáky pod stromeček.Spíše než laminaci doporučujeme záložky tisknout na pěkný papír vyšší gramáže. Můžete zvolit lehce tónovaný papír s jemnou strukturou a záložka pak bude dobře vypadat i z druhé strany. Ve vrchní části můžete záložku proděravět a zavázat k ní malou mašličku.Soubor obsahuje 6 listů po 10 kusech záložek, celkem tedy 60 kusů záložek.
UUCZ-733380
Český jazyk - čtení>Nezařazené k předmětu>Ostatní>1.>2.>3.>4.>5.>ZŠ – 1. STUPEŇ>🎁 Vánoce
49.00