Já mám, kdo má? Slova citově zabarvená

Ročník:
2., 3., 4.
Počet stran:
18
Velikost: 25.44 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Liščí školička
Nahráno:
Naposledy upraveno:
23. 9. 2024
Sdílet:

Popis souboru:

  • Tento soubor obsahuje 2 verze hry: Já mám, kdo má...
  • hanlivá - slova opačného významu (32 karet)
  • lichotivá - slova stejného významu (32 karet)

Jak soubor využít:

  • Lístečky rozstříháme a každé dítě si vylosuje (pokud nějaké zbydou, někteří mohou mít karet více). Začíná karta s foťáčkem a fotkou. Žák s touto kartou se ptá kdo má fotku s....a odpovídá ten, jehož karta obsahuje příslušnou odpověď (správné řešení je přímo v souboru, pro kontrolu učitele). Hra je ukončena kartou KONEC.
  • Upozornění: Tento soubor byl navržen, aby si děti vtipnou formou procvičily slova citově zabarvená. Zdůraznila bych, že není vhodné mimo tuto aktivitu slova hanlivá užívat :-).

Další produkty od autora Liščí školička

330255
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Soubor obsahuje 34 písmen abecedy (včetně háčků) formátu A4. Lze využít k výzdobě třídy u celoročního tématu V trávě
30.00 Kč
399198
Český jazyk - čtení
2., 3.
Pracovní listy
JAK SOUBOR VYUŽÍT: Ilustrační karty doporučuji zalaminovat pro delší životnost. Obrázky se rozmístí po třídě/hřišti
39.00 Kč
335999
Český jazyk - gramatika
3., 4., 5.
Pracovní listy
Popis souboru: Soubor obsahuje 14 karet určené k procvičování vzorů podstatných jmen (1 karta = zaměření se na jeden
39.00 Kč
511477
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Domino
Popis souboru: Tento soubor obsahuje 30 kartiček k aktivitě "stínové domino" v tématice "Jaro". Jak lze soubor využít
25.00 Kč
Já mám, kdo má? Slova citově zabarvená Já mám, kdo má? Slova citově zabarvená
Popis souboru:Tento soubor obsahuje 2 verze hry: Já mám, kdo má...hanlivá - slova opačného významu (32 karet)lichotivá - slova stejného významu (32 karet)Jak soubor využít:Lístečky rozstříháme a každé dítě si vylosuje (pokud nějaké zbydou, někteří mohou mít karet více). Začíná karta s foťáčkem a fotkou. Žák s touto kartou se ptá kdo má fotku s....a odpovídá ten, jehož karta obsahuje příslušnou odpověď (správné řešení je přímo v souboru, pro kontrolu učitele). Hra je ukončena kartou KONEC.Upozornění: Tento soubor byl navržen, aby si děti vtipnou formou procvičily slova citově zabarvená. Zdůraznila bych, že není vhodné mimo tuto aktivitu slova hanlivá užívat :-).
UUCZ-657247
Český jazyk - gramatika>Já mám, kdo má>2.>3.>4.
35.00