Já mám, kdo má? Vyjmenovaná slova po B

Počet stran:
15
Velikost: 44.81 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
13. 2. 2025
Sdílet:
Aktivita obsahuje 24 hracích karet. V případě zájmu můžete tisknout oboustranně i s pozadím. Pokud chcete pouze hrací karty, můžete si v předvolbě tisknu nastavit tisk lichých stran. Kartičky je vhodné zalaminovat, případně vytisknout na tvrdý papír, aby se prodloužila jejich životnost.
Před hrou

Je vhodné si s dětmi/žáky předem pojmenovat všechny obrázky a zjistit, zdali jsou dětem/žákům jasné. 

Průběh hry

Dětem/žákům rozdáme jednotlivé kartičky. Následovně děti/žáci říkají: "Já mám.., kdo má...?" a na to navazují další děti/žáci. Děti/žáci mohou po odehrání jednotlivých kartiček odkládat karty před sebe a skládat je tak do postupného "domina". Hrou si děti/žáci procvičí skloňování, vyjmenovaná slova a logické myšlení.

Další produkty od autora Marie Šoustarová (Materiály dětem)

116145
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Pracovní listy
Soubor Zvířata na statku obsahuje PL se zaměřením na: grafomotoriku zrakové vnímání předmatematickou gramotnost
57.00 Kč
245410
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Skládačky
Soubor obsahuje puzzle a skládačky na téma Zimní sporty na 30 stránkách. V souboru můžete najít: 15 číselných skládaček
44.00 Kč
188937
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Kolíčkování
Soubor Houby obsahuje kolíčkovací kartičky (24) a PL se zaměřením na: grafomotoriku jemnou motoriku zrakové vnímání
57.00 Kč
123353
Nezařazené k předmětu
Postřehovky
Soubor obsahuje celkem 13 herních kartiček na téma Květiny a hmyz. Aktivita je zaměřena na rozvoj slovní zásoby
50.00 Kč
Já mám, kdo má? Vyjmenovaná slova po B Já mám, kdo má? Vyjmenovaná slova po B
Aktivita obsahuje 24 hracích karet. V případě zájmu můžete tisknout oboustranně i s pozadím. Pokud chcete pouze hrací karty, můžete si v předvolbě tisknu nastavit tisk lichých stran. Kartičky je vhodné zalaminovat, případně vytisknout na tvrdý papír, aby se prodloužila jejich životnost. Před hrou Je vhodné si s dětmi/žáky předem pojmenovat všechny obrázky a zjistit, zdali jsou dětem/žákům jasné.  Průběh hry Dětem/žákům rozdáme jednotlivé kartičky. Následovně děti/žáci říkají: "Já mám.., kdo má...?" a na to navazují další děti/žáci. Děti/žáci mohou po odehrání jednotlivých kartiček odkládat karty před sebe a skládat je tak do postupného "domina". Hrou si děti/žáci procvičí skloňování, vyjmenovaná slova a logické myšlení.
UUCZ-335365
Český jazyk - gramatika>Já mám, kdo má>3.>4.>ZŠ – 1. STUPEŇ
44.00