Postřehovka - vyjmenovaná slova po M

Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
10
Velikost: 299.01 KB
Typ souboru: pdf
Prodávající Mgr. Anet Vlčková
Nahráno:
Naposledy upraveno:
17. 1. 2025
Sdílet:

Materiál obsahuje 31 herních karet zaměřených na vyjmenovaná slova po M. Karty je třeba vystřihnout a zalaminovat. Hra je zaměřená na rychlost, postřeh a vyjmenovaná slova po M. Lze ji hrát ve dvojici i skupině několika žáků.

Varianta č. 1: Každý žák dostane jednu kartu, doprostřed stolu položíme zbytek karet v balíčku. Všichni žáci hledají stejné vyjmenované slovo mezi svojí kartou a kartou uprostřed. Kdo nalezne stejné slovo, kartu si vezme. Vyhrává hráč s největším počtem karet.

Varianta č. 2: Jedna karta se dá doprostřed stolu. Ostatní karty se rozdají žákům. Hráči hledají stejné vyjmenované slovo mezi svojí a vyloženou kartou. Kdo se první zbaví svých karet, vyhrává.

Další produkty od autora Mgr. Anet Vlčková

719291
Český jazyk - gramatika
4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Běhací diktát
Materiál obsahuje 48 kartiček zaměřených na rozlišování předpon a předložek. Karty lze využít pro kolíčkování nebo jako
30.00 Kč
722022
Český jazyk - gramatika
3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Postřehovky
Materiál obsahuje 44 herních karet zaměřených na vyjmenovaná slova po L. Karty je třeba vystřihnout a zalaminovat. Hra
35.00 Kč
713104
Anglický jazyk
5., 6., ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Běhací diktát
Materiál: pracovní listy na doplňování vystřihovánka pexeso běhací diktát demonstrační karta - předložky pracovním list
55.00 Kč
785087
Český jazyk - gramatika
3., 4., ZŠ – 1. STUPEŇ
Běhací diktát
Materiál obsahuje 15 demonstračních karet a 60 procvičovacích kartiček zaměřených na vyjmenovaná slova po P včetně
45.00 Kč
Postřehovka - vyjmenovaná slova po M Postřehovka - vyjmenovaná slova po M
Materiál obsahuje 31 herních karet zaměřených na vyjmenovaná slova po M. Karty je třeba vystřihnout a zalaminovat. Hra je zaměřená na rychlost, postřeh a vyjmenovaná slova po M. Lze ji hrát ve dvojici i skupině několika žáků.Varianta č. 1: Každý žák dostane jednu kartu, doprostřed stolu položíme zbytek karet v balíčku. Všichni žáci hledají stejné vyjmenované slovo mezi svojí kartou a kartou uprostřed. Kdo nalezne stejné slovo, kartu si vezme. Vyhrává hráč s největším počtem karet.Varianta č. 2: Jedna karta se dá doprostřed stolu. Ostatní karty se rozdají žákům. Hráči hledají stejné vyjmenované slovo mezi svojí a vyloženou kartou. Kdo se první zbaví svých karet, vyhrává.
UUCZ-764603
Český jazyk - gramatika>Postřehovky>3.>4.>5.>ZŠ – 1. STUPEŇ
30.00