Slovní druhy - KAMARÁDI

Kategorie:
Počet stran:
11
Velikost: 841.41 KB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
23. 8. 2021
Cena:
47 Kč vč. DPH
Sdílet:

Barevní panáčci naučí děti zábavně slovní druhy.

Didaktická pomůcka s pracovním listem a náměty pracovních aktivit, pro hravé určování slovních druhů Jednotliví panáčci představují slovní druhy. Podle slov ve větě, řadíme panáčky (určeno i po skupinovou práci).

didaktická pomůcka + pracovní list+ náměty pracovních aktivit

Návod:                                                                                                                                                                                 Nakopírujeme dětem pracovní listy, aby mělo každé dítě 10 panáčků. Podle barev v souboru si je děti vybarví a popíší (podstatné jméno, 1). Začátečníci: na tabuli 2 panáčci č. 1, č.5, děti tvoří základní skladebné dvojice (př. maninka zpívá...). postupně přidáváme panáčky č.3,, č.2, č.1, č.5...(př. moje hodná maminka zpívá...). Pokročilí: pracují ve skupinách (více sad panáčků): - skládají panáčky podle věty napsané na tabuli - uč. napíše na tabuli číslice (podle slovních druhů) a děti ve skupině si postaví stejné pořadí panáčků a vymýšlejí na ně věty. Velmi pokročilí: mohou takto tvořit i souvětí.

 

 

 

Další produkty od autora Michaela Burghardt

49455
Český jazyk - čtení
1., 2., ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Didaktické hry
Didaktická pomůcka – kolíčkovací karty. Můžeme ji zařadit již po zvládnutí učebnice „Živá abeceda“. Pracujeme zde se
36.00 Kč
66118
Matematika
2., 3.
Pracovní listy
Soubor 12 bludišť - (různých obtížností) na procvičení násobkových řad. Úkolem dětí je najít cesty z bludiště pomocí
47.00 Kč
51354
Český jazyk - gramatika
3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Didaktické hry
Medvídek Míša s dětmi procvičí určování: osoby čísla času Didaktická hra na procvičování časování sloves.Pomůcku můžete
49.00 Kč
54070
Matematika
2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Didaktické hry
Didaktická, kolíčkovací hra pro první seznámení s finanční gramotností. Zahrajte si s dětmi na prodavače, který vrací
49.00 Kč
Slovní druhy - KAMARÁDI Slovní druhy - KAMARÁDI
Barevní panáčci naučí děti zábavně slovní druhy. Didaktická pomůcka s pracovním listem a náměty pracovních aktivit, pro hravé určování slovních druhů Jednotliví panáčci představují slovní druhy. Podle slov ve větě, řadíme panáčky (určeno i po skupinovou práci). didaktická pomůcka + pracovní list+ náměty pracovních aktivit Návod:                                                                                                                                                                                 Nakopírujeme dětem pracovní listy, aby mělo každé dítě 10 panáčků. Podle barev v souboru si je děti vybarví a popíší (podstatné jméno, 1). Začátečníci: na tabuli 2 panáčci č. 1, č.5, děti tvoří základní skladebné dvojice (př. maninka zpívá...). postupně přidáváme panáčky č.3,, č.2, č.1, č.5...(př. moje hodná maminka zpívá...). Pokročilí: pracují ve skupinách (více sad panáčků): - skládají panáčky podle věty napsané na tabuli - uč. napíše na tabuli číslice (podle slovních druhů) a děti ve skupině si postaví stejné pořadí panáčků a vymýšlejí na ně věty. Velmi pokročilí: mohou takto tvořit i souvětí.      
UUCZ-48405
Český jazyk - gramatika>Didaktické hry>2.>3.>4.>5.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Speciální pedagogika
47.00