Vyjmenovaná slova po Z

Ročník:
Počet stran:
8
Velikost: 1.03 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
18. 11. 2024
Sdílet:

Demonstrační karty k vyvození vyjmenovaných slov po Z + kartičky na procvičování pravopisu vyjmenovaných slov s kontrolou na zadní straně.
 

Obsah balíčku:

1)Demonstrační karty – vhodné pro vyvěšení ve třídě a k vysvětlenívýznamu jednotlivých slov.

2) Kartičky na doplňování i/y; í/ý

•Lze využít jako běhací diktát, kdy děti běhají na určené místo, přečtou si kartičku, běží zpět do lavice a slovo napíší.

•Další možností je doplňování ve skupině, žáci se mezi sebou střídají a zdůvodňují, jaké i/y doplní.

•Společná práce s učitelem – vhodné hlavně na začátku vyvozování slov – učitel společně s žáky zdůvodňuje pravopis slov.

Další produkty od autora Kateřina Studená (Učím jinak)

924360
Matematika
1.
Pracovní listy
60 kartiček na procvičení sčítání a odčítání do 10. Tři úrovně obtížnosti, možnost černobílého tisku.
35.00 Kč
748997
Český jazyk - gramatika
3., 4., 5.
Běhací diktát
Demonstrační karty k vyvození vyjmenovaných slov po P + kartičky na procvičování pravopisu vyjmenovaných slov s
45.00 Kč
783126
Český jazyk - gramatika
3., 4.
Demonstrační obrázky - kartičky
Obsah balíčku: Obrázky s přehledem vyjmenovaných slov Obrázky bez názvu vyjmenovaného slova + slova s vyjmenovanými
25.00 Kč
1011910
Český jazyk
1.
Pracovní listy
Běhačka pro první třídu, při které si děti aktivně opakují tiskací písmena, hledají obrázky podle počáteční hlásky, opisují písmena a lepí je do tabulky – ideální pro venkovní výuku i pohybové aktivity ve třídě.
25.00 Kč
Vyjmenovaná slova po Z Vyjmenovaná slova po Z
Demonstrační karty k vyvození vyjmenovaných slov po Z + kartičky na procvičování pravopisu vyjmenovaných slov s kontrolou na zadní straně. Obsah balíčku:1)Demonstrační karty – vhodné pro vyvěšení ve třídě a k vysvětlenívýznamu jednotlivých slov.2) Kartičky na doplňování i/y; í/ý•Lze využít jako běhací diktát, kdy děti běhají na určené místo, přečtou si kartičku, běží zpět do lavice a slovo napíší.•Další možností je doplňování ve skupině, žáci se mezi sebou střídají a zdůvodňují, jaké i/y doplní.•Společná práce s učitelem – vhodné hlavně na začátku vyvozování slov – učitel společně s žáky zdůvodňuje pravopis slov.
UUCZ-715109
Český jazyk - gramatika>Běhací diktát>Přehled učiva>Výzdoba třídy>3.>4.
30.00