Vyjmenovaná slova po P

Ročník:
3., 4., 5.
Počet stran:
19
Velikost: 3.5 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
3. 1. 2025
Sdílet:

Demonstrační karty k vyvození vyjmenovaných slov po P + kartičky na procvičování pravopisu vyjmenovaných slov s kontrolou na zadní straně.

Obsah balíčku:

1) Demonstrační karty – vhodné pro vyvěšení ve třídě a k vysvětlení významu jednotlivých slov.

2) Kartičky na doplňování i/y; í/ý

• Lze využít jako běhací diktát, kdy děti běhají na určené místo, přečtou si kartičku, běží zpět do lavice a slovo napíší.

• Další možností je doplňování ve skupině, žáci se mezi sebou střídají a zdůvodňují, jaké i/y doplní.

• Společná práce s učitelem – vhodné hlavně na začátku vyvozování slov – učitel společně s žáky zdůvodňuje pravopis slov.



 

Další produkty od autora Kateřina Studená (Učím jinak)

220101
Etická výchova
Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Pravidla třídy
Naučte své žáky pracovat podle karet, které jim řeknou, jak se mají v dané aktivitě chovat, kde mají pracovat atd
39.00 Kč
604729
Matematika
3., 4., 5.
Ostatní
Materiál je primárně určen k upevnění a procvičení malé násobilky, proto se karty hodí především pro 3. - 4. třídu. Žáci
44.00 Kč
270017
Český jazyk - literatura
4., 5., 6., 7., 8.
Pracovní listy
Soubor těchto pracovních listů Vám poslouží k evokaci, uvědomění i opakování učiva k tématu Jan Amos Komenský. Materiály
39.00 Kč
442639
Dějepis
4., 5., 6., 7.
Skládačky
Materiál může sloužit k vyvození učiva, opakování nebo k rozřazení žáků do skupin pro další práci. Při zakoupení
35.00 Kč
Vyjmenovaná slova po P Vyjmenovaná slova po P
Demonstrační karty k vyvození vyjmenovaných slov po P + kartičky na procvičování pravopisu vyjmenovaných slov s kontrolou na zadní straně.Obsah balíčku:1) Demonstrační karty – vhodné pro vyvěšení ve třídě a k vysvětlení významu jednotlivých slov.2) Kartičky na doplňování i/y; í/ý• Lze využít jako běhací diktát, kdy děti běhají na určené místo, přečtou si kartičku, běží zpět do lavice a slovo napíší.• Další možností je doplňování ve skupině, žáci se mezi sebou střídají a zdůvodňují, jaké i/y doplní.• Společná práce s učitelem – vhodné hlavně na začátku vyvozování slov – učitel společně s žáky zdůvodňuje pravopis slov. 
UUCZ-748997
Český jazyk - gramatika>Běhací diktát>Přehled učiva>Výzdoba třídy>3.>4.>5.
45.00