Vytvoř si své akvárium - BĚ, PĚ, VĚ

Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
7
Velikost: 2.59 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Lucie Ketzerová
Nahráno:
Naposledy upraveno:
14. 6. 2022
Sdílet:
  • Materiál slouží k procvičování a upevňování učiva slabik bě, pě, vě .
  • Žáci si vytvoří zábavnou formou své akvárium a zároveň procvičí probíranou látku.
  • Soubor obsahuje 3 akvária, která jsou označena danými slabikami. Dále v něm nalezneme 27 rybiček se slovy k doplnění.
  • Úkolem žáků bude doplnit do slova správnou souhlásku a nalepit rybičku do správného akvária.
  • Žáci si mohou rybičky vybarvit a ozdobit dle své fantazie. To stejné mohou udělat i s jednotlivými akvárky (dokreslí kameny, vodní rostliny aj.).
  • Následovat může společná kontrola.
  • Vhodné jako skupinová práce.

Další produkty od autora Lucie Ketzerová

149036
Český jazyk
2.
Didaktické hry
Materiál obsahuje 4 soubory s přepisy určené na jednotlivá roční období. Popis jednotlivých souborů: JARNÍ PŘEPIS Soubor
74.00 Kč
19267
Český jazyk - čtení
Školní družina, 1., 2., Speciální pedagogika
Já mám, kdo má
Oblíbená hra JÁ MÁM, KDO MÁ na téma DOPRAVNÍ PROSTŘEDKY. Soubor obsahuje 27 malých kartiček, které jsou určené k
27.00 Kč
299513
Český jazyk - gramatika
3.
Didaktické hry
Soubor obsahuje 90 kartiček se slovy určených k procvičování vyjmenovaných slov po V . Využití: 1. Rozcvička - žák
27.00 Kč
146092
Český jazyk
2.
Didaktické hry
Materiál je určen k procvičování slovních druhů (podstatná jména, slovesa, předložky, spojky). Obsahuje 4 kartičky s
27.00 Kč
Vytvoř si své akvárium - BĚ, PĚ, VĚ Vytvoř si své akvárium - BĚ, PĚ, VĚ
Materiál slouží k procvičování a upevňování učiva slabik bě, pě, vě .Žáci si vytvoří zábavnou formou své akvárium a zároveň procvičí probíranou látku.Soubor obsahuje 3 akvária, která jsou označena danými slabikami. Dále v něm nalezneme 27 rybiček se slovy k doplnění.Úkolem žáků bude doplnit do slova správnou souhlásku a nalepit rybičku do správného akvária.Žáci si mohou rybičky vybarvit a ozdobit dle své fantazie. To stejné mohou udělat i s jednotlivými akvárky (dokreslí kameny, vodní rostliny aj.).Následovat může společná kontrola. Vhodné jako skupinová práce.
UUCZ-36908
Český jazyk - gramatika>Pracovní listy>1.>2.>🐾 Živočichové
29.00