VYTVOŘ SI SVÉ AKVÁRIUM - vyjmenovaná slova

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
8
Velikost: 5.08 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Lucie Ketzerová
Nahráno:
Naposledy upraveno:
3. 5. 2022
Sdílet:
  • Materiál slouží k procvičování vyjmenovaných slov. Každý žák si vytvoří zábavnou formou své akvárium a zároveň procvičí probíranou látku.
  • Soubor obsahuje 1 akvárium (vyučující nakopíruje dle počtu žáků ve třídě) a 54 rybiček se slovy k doplnění (do 1 akvária doporučuji cca 9 rybiček).
  • Úkolem žáků bude doplnit do slov správné y/i a poté rybičky nalepit do akvária.
  • Žáci si mohou rybičky vybarvit a ozdobit dle své fantazie. To stejné mohou udělat s akváriem (dokreslí kameny, vodní rostliny aj.).
  • Žáci si mohou jednotlivá slova také přepsat do sešitu.
  • Na závěr bude následovat společná kontrola s odůvodněním, proč se ve slově píše dané y/i.
  • Vhodné i jako práce ve dvojicích.

Další produkty od autora Lucie Ketzerová

45256
Český jazyk - gramatika
2.
Didaktické hry
Soubor obsahuje rozdělení hlásek, nalezneme v něm 6 domečků (samohlásky krátké, samohlásky dlouhé, souhlásky měkké
33.00 Kč
117957
Český jazyk
4.
Didaktické hry
Materiál je určen k procvičování vzorů podstatných jmen - rodu ženského. Obsahuje 4 kartičky s názvy vzorů ( žena, růže
25.00 Kč
36059
Český jazyk - gramatika
1., 2.
Didaktické hry
Soubor obsahuje 12 předlohových kartiček (celkem 60 slov) určených k přepisu slov se slabikami mě a me. K dispozici
25.00 Kč
792361
Český jazyk - gramatika
4.
Skládačky
Soubor obsahuje 4 obrázky zvířátek se vzory podstatných jmen rodu středního ( město, moře, kuře, stavení ) a 60 obrázků
33.00 Kč
VYTVOŘ SI SVÉ AKVÁRIUM - vyjmenovaná slova VYTVOŘ SI SVÉ AKVÁRIUM - vyjmenovaná slova
Materiál slouží k procvičování vyjmenovaných slov. Každý žák si vytvoří zábavnou formou své akvárium a zároveň procvičí probíranou látku.Soubor obsahuje 1 akvárium (vyučující nakopíruje dle počtu žáků ve třídě) a 54 rybiček se slovy k doplnění (do 1 akvária doporučuji cca 9 rybiček).Úkolem žáků bude doplnit do slov správné y/i a poté rybičky nalepit do akvária.Žáci si mohou rybičky vybarvit a ozdobit dle své fantazie. To stejné mohou udělat s akváriem (dokreslí kameny, vodní rostliny aj.).Žáci si mohou jednotlivá slova také přepsat do sešitu.Na závěr bude následovat společná kontrola s odůvodněním, proč se ve slově píše dané y/i.Vhodné i jako práce ve dvojicích.
UUCZ-118107
Český jazyk>Didaktické hry>3.
27.00