UČÍME SE PÍSMENKA - HOUBY

Téma:
Počet stran:
14
Velikost: 4.26 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
19. 9. 2023
Cena:
25 Kč vč. DPH
Sdílet:

14 stran pracovních listů zaměřené na učení písmen.
Děti se pomocí materiálů hravou formou seznámí s tiskacím písmem.
Materiály jsou uzpůsobené jak menším dětem, které se s písmeny seznamují, tak i starším, které již mají základy.

Vše je seřazené dle obtížnosti.
1. Přiřazování písmen ke slovu
7 stran, které slouží nejmenším dětem. Díky vyobrazenému obrázku a slovu se dítě jednoduše učí písmena. Nejprve může hledat písmenka a spojovat je k jednotlivým políčkům nad daná písmena daného slova. Později může spojování doplnit i o zapsání písmen do políček.

2. Hledání písmen a jejich kroužkování
5 stran (celkem 10 druhů hub). Děti mají za úkol kroužkovat jednotlivá písmena daného slova. Úkol je složitější na správné zapamatování, aby dítě nehledalo stejné písmeno dvakrát. Menší děti si proto mohou jednotlivá písmena ze slova odškrtnout, aby věděla, že je již nalezla.

3. Hledání prvního a posledního písmene
2strany. Tento druh je nejtěžší. Pro správné splnění úkolu je pro dítě snazší, když samo slyší a rozpozná první a poslední písmeno ve slově. Úkolem je vybrat správné písmeno z nabídky. Karty můžete také zalaminovat a rozstříhat a použít jako kolíčkové karty.

Soubor obsahuje celkem 14 stran A4 a 13 hub.

 

Pracovní listy můžete využít při probírání témat jako jsou houby, houbičky, podzim, plody lesa, sbíráme houby, les, sběr, ....  

Seznam hub:
muchomůrka, liška, smrž, křemenáč, bedla, hřib smrkový, klouzek, pýchavka, prášivka, hřib satan, hřib žlučník, kuřátka, holubinka

 

K pracovním listům doporučujeme omalovánky s psacím písmem lesní houby, omalovánky s psacím písmem lesní houby 2 a písmenkové tabulky houby.

Další produkty od autora Jaroslav Vaňásek

198651
Pracovní činnosti
Školní družina, 1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Celoroční tematická hra
Materiály jsou zaměřené pro děti na prvním stupni ZŠ . Obsahují mnohem více detailnějších informací. Pro děti
40.00 Kč
371618
Prvouka
Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., Speciální pedagogika
Domino
Pojďte si zahrát domino Tématem domina je veverka a její oblíbená potrava - hříbky a žaludu a její méně oblíbené
25.00 Kč
282080
Přírodověda
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., Speciální pedagogika
Pracovní listy
Maminko, co je to za kytičku ? Materiály mohou využít jak předškolní děti, tak i děti na prvním stupni. Děti se naučí
35.00 Kč
328795
Přírodověda
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Celoroční tematická hra
Maminko, která zvířata žijí v moři a v oceánu? P omocí našich omalovánek se děti seznámí s jednadvaceti zvířaty moří a
40.00 Kč
UČÍME SE PÍSMENKA - HOUBY  UČÍME SE PÍSMENKA - HOUBY
14 stran pracovních listů zaměřené na učení písmen. Děti se pomocí materiálů hravou formou seznámí s tiskacím písmem. Materiály jsou uzpůsobené jak menším dětem, které se s písmeny seznamují, tak i starším, které již mají základy. Vše je seřazené dle obtížnosti. 1. Přiřazování písmen ke slovu 7 stran, které slouží nejmenším dětem. Díky vyobrazenému obrázku a slovu se dítě jednoduše učí písmena. Nejprve může hledat písmenka a spojovat je k jednotlivým políčkům nad daná písmena daného slova. Později může spojování doplnit i o zapsání písmen do políček. 2. Hledání písmen a jejich kroužkování 5 stran (celkem 10 druhů hub). Děti mají za úkol kroužkovat jednotlivá písmena daného slova. Úkol je složitější na správné zapamatování, aby dítě nehledalo stejné písmeno dvakrát. Menší děti si proto mohou jednotlivá písmena ze slova odškrtnout, aby věděla, že je již nalezla. 3. Hledání prvního a posledního písmene 2strany. Tento druh je nejtěžší. Pro správné splnění úkolu je pro dítě snazší, když samo slyší a rozpozná první a poslední písmeno ve slově. Úkolem je vybrat správné písmeno z nabídky. Karty můžete také zalaminovat a rozstříhat a použít jako kolíčkové karty. Soubor obsahuje celkem 14 stran A4 a 13 hub.   Pracovní listy můžete využít při probírání témat jako jsou houby, houbičky, podzim, plody lesa, sbíráme houby, les, sběr, ....   Seznam hub: muchomůrka, liška, smrž, křemenáč, bedla, hřib smrkový, klouzek, pýchavka, prášivka, hřib satan, hřib žlučník, kuřátka, holubinka   K pracovním listům doporučujeme omalovánky s psacím písmem lesní houby, omalovánky s psacím písmem lesní houby 2 a písmenkové tabulky houby.
UUCZ-369579
Český jazyk - psaní>Logopedie>Prvouka>Celoroční tematická hra>Didaktické hry>Pracovní listy>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>2.>Speciální pedagogika>Houby>Podzim
25.00