Adventní kalendář s úkoly

Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
57
Velikost: 31.33 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
18. 11. 2023
Cena:
55 Kč vč. DPH
Sdílet:

Pojďte si zpříjemnit čekání na Vánoce a každý den si s žáky splňte jeden úkol z adventního kalendáře.

Adventní úkoly nejdou pouze vědomostního a opakovacího typu, ale jsou zde i úkoly zaměřené na vztahy v kolektivu třídy, vztahy v rodině, poznávání klasických tradic aj.

Úkoly jsou na pracovních listech velikosti A4 přichystané na smotání do ruličky, na kterou si následně nalepíte Vámi zvolená čísla z materiálu.

Úkoly jsou nachystané jak na samostatnou práci, tak na práci ve dvojicích i skupinách.

Každý adventní úkol má v popisu také variantu/úkol, jak využít druhou stranu papíru. Z kratičkého úkolu, tak můžete vypracovat projekt na celou hodinu, záleží tak pouze na Vás jakou variantu si zvolíte.

 

Materiál obsahuje:

  • 2x čísla na označení dnů adventního kalendáře
  • 24 x úkoly do adventního kalendáře - na každý den jeden úkol na nakopírování pro všechny žáky (úkoly obsahují kvízy, luštění, opakovací cvičení, 3úkoly související s obdobím Mikuláše, úkoly na tradice českých Vánoc atd.)
  • u některých úkolů najdete také správné řešení
  • 3 verze dopisu pro Ježíška (každá verze je provedena ve dvou variantách a to s řádky na psaný text a bez řádků na kreslení obrázků)

Další produkty od autora Romana

345738
Nezařazené k předmětu
MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Kalendář pro děti
Narozeninové cupcaky jsou vhodné na výzdobu do třídy, díky nim nezapomenete na narozeniny nikoho z Vaší třídy. Cupcaky
28.00 Kč
316198
Český jazyk - čtení
1.
Postřehovky
Nejen maminky slaví svůj svátek. Nezapomínejme na naše tatínky hrdiny. Mezipředmětové vztahy. 5 aktivit s tematicky
40.00 Kč
282746
Český jazyk
1.
Pracovní listy
Více o produktu - Materiál je určen pro začínající čtenáře, již od první písmen. Děti díky odstupňované náročnosti úkolů
25.00 Kč
328833
Český jazyk
1., 2.
Didaktické hry
Zpestřete výuku rychlou aktivitou - kostky zná snad každý z nás. Tyto jsou však speciální. Kostky jsem využívala během
40.00 Kč
Adventní kalendář s úkoly Adventní kalendář s úkoly
Pojďte si zpříjemnit čekání na Vánoce a každý den si s žáky splňte jeden úkol z adventního kalendáře. Adventní úkoly nejdou pouze vědomostního a opakovacího typu, ale jsou zde i úkoly zaměřené na vztahy v kolektivu třídy, vztahy v rodině, poznávání klasických tradic aj. Úkoly jsou na pracovních listech velikosti A4 přichystané na smotání do ruličky, na kterou si následně nalepíte Vámi zvolená čísla z materiálu. Úkoly jsou nachystané jak na samostatnou práci, tak na práci ve dvojicích i skupinách. Každý adventní úkol má v popisu také variantu/úkol, jak využít druhou stranu papíru. Z kratičkého úkolu, tak můžete vypracovat projekt na celou hodinu, záleží tak pouze na Vás jakou variantu si zvolíte.   Materiál obsahuje: 2x čísla na označení dnů adventního kalendáře 24 x úkoly do adventního kalendáře - na každý den jeden úkol na nakopírování pro všechny žáky (úkoly obsahují kvízy, luštění, opakovací cvičení, 3úkoly související s obdobím Mikuláše, úkoly na tradice českých Vánoc atd.) u některých úkolů najdete také správné řešení 3 verze dopisu pro Ježíška (každá verze je provedena ve dvou variantách a to s řádky na psaný text a bez řádků na kreslení obrázků)
UUCZ-425452
Český jazyk>Prvouka>Pracovní listy>1.>2.>3.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Adventní kalendář
55.00