Běhací čtení - Vánoční čas

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Téma:
Počet stran:
11
Velikost: 17.98 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
9. 11. 2023
Cena:
38 Kč vč. DPH
Sdílet:

JAK SOUBOR VYUŽÍT:

  • Ilustrační karty doporučuji zalaminovat pro delší životnost.
  • Obrázky se rozmístí po třídě/hřišti... Děti dostávají pracovní list, kde si přečtou danou informaci a jdou vyhledávat daný obrázek. Výsledky zapisují do karty a následně kontrolují s vyučujícím (výsledky jsou k dispozici v souboru).
  • Lze postupovat tak, že děti splní pracovní list 1 a následně dostanou prac. list 2...a nebo lze běhací aktivitu rozdělit do více hodin a využít na každou jeden pracovní list.
  • Pracovní list 1 - děti čtou věty a hledají číslo obrázku, pracovní list 2 - děti postupně chodí od obrázku k obrázku a dle informací se rozhodují, zda je pravdivá nebo ne a kroužkují dané písmeno. V případě správné práce by měla vyjít tajenka. Pracovní list 3 - děti doplňují chybějící slova do vět. Zde berte výsledky s rezervou, děti třeba napadne jiné synonymum, které lze určitě uznat :).

Další produkty od autora Pavla Kubalcová

330307
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Popis souboru: Tento soubor obsahuje 21 demonstračních karet A4 s čísly od 0 do 20. Jak lze soubor využít: Karty
25.00 Kč
363288
Nezařazené k předmětu
1.
Domino
Popis souboru: Tento soubor obsahuje 30 kartiček k aktivitě "stínové domino" v kouzelnické tematice. Jak lze soubor
25.00 Kč
339582
Český jazyk
1.
Já mám, kdo má
Materiál formou hry: Já mám, kdo má... využívající jednoduchá slova a obrázky.
0.00 Kč
330289
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Popis souboru: Tento soubor obsahuje 11 demonstračních karet s geometrickými tvary a tělesy Jak lze soubor využít: Karty
25.00 Kč
Běhací čtení - Vánoční čas Běhací čtení - Vánoční čas
JAK SOUBOR VYUŽÍT: Ilustrační karty doporučuji zalaminovat pro delší životnost. Obrázky se rozmístí po třídě/hřišti... Děti dostávají pracovní list, kde si přečtou danou informaci a jdou vyhledávat daný obrázek. Výsledky zapisují do karty a následně kontrolují s vyučujícím (výsledky jsou k dispozici v souboru). Lze postupovat tak, že děti splní pracovní list 1 a následně dostanou prac. list 2...a nebo lze běhací aktivitu rozdělit do více hodin a využít na každou jeden pracovní list. Pracovní list 1 - děti čtou věty a hledají číslo obrázku, pracovní list 2 - děti postupně chodí od obrázku k obrázku a dle informací se rozhodují, zda je pravdivá nebo ne a kroužkují dané písmeno. V případě správné práce by měla vyjít tajenka. Pracovní list 3 - děti doplňují chybějící slova do vět. Zde berte výsledky s rezervou, děti třeba napadne jiné synonymum, které lze určitě uznat :).
UUCZ-418549
Český jazyk>Pracovní listy>2.>3.>Zima>Vánoce
38.00