Běhací diktát - vyjmenovaná slova - výhodná sada 6 diktátů (B, L, M, P, S, V)

Předmět:
Ročník:
Počet stran:
14
Velikost: 3.3 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
16. 11. 2023
Cena:
140 Kč vč. DPH
Sdílet:

Výhodná sada 6 běhacích diktátů.

Zábavná aktivita na procvičení vyjmenovaných slov po B, L, M, P, S, V (jednotlivě). Aktivita procvičuje paměť a pravopis vyjmenovaných slov po B, L, M, P, S, V (jednotlivě) a slov k nim příbuzných. Jednotlivé diktáty jsou odlišeny barevným rámečkem, aby se případně kartičky nepomíchaly, ale lze samozřejmě využit i vytištěné v odstínech šedi. Žáci pracují ve skupině či dvojici. Karty rozmístíme po třídě nebo na chodbě. Jeden ze skupiny vyrazí, přečte si větu, zkusí si ji zapamatovat, vrátí se a nadiktuje ji spolužákovi. Takto pokračují až k poslední větě, případně se v průběhu prohodí.

Obsah: 6x10 karet s větami, 6x karta s řešením

Cíl: Procvičit vyjmenovaná slova po B, L, M, P, S, V (jednotlivě). Úkol žáků: Zapamatovat si větu, říct ji svému spolužákovi a ten ji zapíše.

 

Možnost zakoupit i další JEDNOTLIVÉ diktáty po po 27 Kč

Další produkty od autora Kateřina Lokvencová

86558
Anglický jazyk
3., 4., 5., 6., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Popis: Originální aktivita sloužící k procvičení čísel v angličtině. Žáci skládají k sobě malé trojúhelníky (číslo +
45.00 Kč
46116
Biologie
4., 5., 7.
Didaktické hry
Popis: Materiál slouží k procvičení třídění živočichů na bezobratlé a dále na skupiny obratlovců ( paryby, ryby
40.00 Kč
140431
Matematika
3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Materiál slouží k procvičení násobení a dělení v řádu do 100 000. Žáci na kartě hledají dvojice (příklad a výsledek)
45.00 Kč
228436
Český jazyk
3., 4., 5., 6.
Kolíčkování
Materiál slouží k procvičení slov začínajících na S nebo Z, která podobně zní, ale mají odlišný význam. Jsou to tzv
40.00 Kč
Běhací diktát - vyjmenovaná slova - výhodná sada 6 diktátů (B, L, M, P, S, V) Běhací diktát - vyjmenovaná slova - výhodná sada 6 diktátů (B, L, M, P, S, V)
Výhodná sada 6 běhacích diktátů. Zábavná aktivita na procvičení vyjmenovaných slov po B, L, M, P, S, V (jednotlivě). Aktivita procvičuje paměť a pravopis vyjmenovaných slov po B, L, M, P, S, V (jednotlivě) a slov k nim příbuzných. Jednotlivé diktáty jsou odlišeny barevným rámečkem, aby se případně kartičky nepomíchaly, ale lze samozřejmě využit i vytištěné v odstínech šedi. Žáci pracují ve skupině či dvojici. Karty rozmístíme po třídě nebo na chodbě. Jeden ze skupiny vyrazí, přečte si větu, zkusí si ji zapamatovat, vrátí se a nadiktuje ji spolužákovi. Takto pokračují až k poslední větě, případně se v průběhu prohodí. Obsah: 6x10 karet s větami, 6x karta s řešením Cíl: Procvičit vyjmenovaná slova po B, L, M, P, S, V (jednotlivě). Úkol žáků: Zapamatovat si větu, říct ji svému spolužákovi a ten ji zapíše.   Možnost zakoupit i další JEDNOTLIVÉ diktáty po po 27 Kč vyjmenovaná slova po B vyjmenovaná slova po L vyjmenovaná slova po M vyjmenovaná slova po P vyjmenovaná slova po S vyjmenovaná slova po V  
UUCZ-419464
Český jazyk>Didaktické hry>Venkovní stezky, aktivity>3.>4.>5.>ZŠ – 1. STUPEŇ
140.00