Běhací diktáty - vyjmenovaná slova po Z

Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
8
Velikost: 906.43 KB
Typ souboru: pdf
Prodávající EduMyška
Nahráno:
Naposledy upraveno:
19. 11. 2025
Sdílet:

Soubor obsahuje tři sady běhacích diktátů / vět určených k přepisu a doplnění správného I/Y po Z.

Sady je možné mezi sebou kombinovat dle potřeby.

 

Vyučující si vybere, které věty chce použít, rozstříhá je a schová po třídě, chodbě, venku. Žáci potom vyrážejí věty hledat. Když větu najdou, zapamatují si jí a jdou jí zapsat.

 

Zapisování je možné do sešitu nebo do listu s prázdnými řádkami, který je součástí tohoto materiálu. Každá věta je označená obrázkem. Děti mají věty zapisovat do odpovídající řádky se stejným obrázkem. Pokud budou zapisovat do sešitu, mají obrázky pouze dekorativní účel.

 

Černobílý tisk

 

Na mém profilu brzy najdete běhací diktáty zaměřené i na další řady vyjmenovaných slov.

Další produkty od autora EduMyška

1007585
Matematika
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Pracovní listy
Materiál obsahuje 5 obrázků s halloweenskou tematikou. Jednotlivé části obrázků jsou označeny čísly od 1 do 6. Každé
25.00 Kč
1033434
Český jazyk - gramatika
3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Běhací diktát
Soubor obsahuje tři sady běhacích diktátů / vět určených k přepisu a doplnění správného I/Y po obojetných souhláskách
25.00 Kč
1008744
Výtvarná výchova
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Omalovánky
Sedm obrázků k vybarevní. Téma Halloween.
25.00 Kč
961855
Výtvarná výchova
Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Omalovánky
Kooperativní omalovánka je rozdělena na 16 listů určených k vytištění ve formátu A4. Po vybarvení a následném slepení
25.00 Kč
Běhací diktáty - vyjmenovaná slova po Z Běhací diktáty - vyjmenovaná slova po Z
Soubor obsahuje tři sady běhacích diktátů / vět určených k přepisu a doplnění správného I/Y po Z.Sady je možné mezi sebou kombinovat dle potřeby. Vyučující si vybere, které věty chce použít, rozstříhá je a schová po třídě, chodbě, venku. Žáci potom vyrážejí věty hledat. Když větu najdou, zapamatují si jí a jdou jí zapsat. Zapisování je možné do sešitu nebo do listu s prázdnými řádkami, který je součástí tohoto materiálu. Každá věta je označená obrázkem. Děti mají věty zapisovat do odpovídající řádky se stejným obrázkem. Pokud budou zapisovat do sešitu, mají obrázky pouze dekorativní účel. Černobílý tisk Na mém profilu brzy najdete běhací diktáty zaměřené i na další řady vyjmenovaných slov.
UUCZ-1037108
Český jazyk>Český jazyk - gramatika>Běhací diktát>3.>4.>5.>ZŠ – 1. STUPEŇ
25.00