Co k sobě patří?

Předmět:
Kategorie:
Počet stran:
8
Velikost: 1.46 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Lenka Válalová
Nahráno:
Naposledy upraveno:
28. 12. 2023
Sdílet:

Soubor 96 dvojic (kartičky). Zaměřeno na rozvoj myšlení a poznávání u dětí, rozvoj slovní zásoby, slohový výcvik. Přikládá se obrázek bez rámečku k orámovanému obrázku.

Aktivity (možnosti dle věku a mentálních schopností dětí):

  • hledání dvojic obrázků, které k sobě významově patří (děti vysvětlují, proč – např. volant je součástí auta)
  • čtení slov na kartičkách
  • opis slov
  • přepis slov (psací písmo)
  • tvoření jednoduchých vět (ústně, písemně)
  • jednoduché vypravování do 10 vět (např. dvojice prase – jitrnice: vyprávění o nepovedené zabíjačce)

Jedná se o vzdělávací materiál pro ZŠ.

Další produkty od autora Lenka Válalová

100700
Český jazyk
3., 4., 5., Speciální pedagogika
Pracovní listy
Soubor obrázků k doplnění i - y ve slovech, vystříhání a nalepení na podkladové listy. Vhodné pro jednotlivce i pro
29.00 Kč
80797
Český jazyk
1., Speciální pedagogika
Ostatní
Pomůcka k vyvození slabik, vytváření čtecích dovedností. Sada obrázků ve spojení se slabikami Soubor obsahuje první sadu
55.00 Kč
231990
Český jazyk
1., ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Bingo
Zábavná hra pro děti, upevňující čtení slabik s vybranými písmeny. Hra obsahuje malá tiskací i hůlková písmena, lze
39.00 Kč
100492
Matematika
1., Speciální pedagogika
Pracovní listy
Procvičování učiva matematiky hravou formou. Při správném vyluštění vyjde tajenka. Celkem 90 tajenek (slov k doplnění)
49.00 Kč
Co k sobě patří? Co k sobě patří?
Soubor 96 dvojic (kartičky). Zaměřeno na rozvoj myšlení a poznávání u dětí, rozvoj slovní zásoby, slohový výcvik. Přikládá se obrázek bez rámečku k orámovanému obrázku.Aktivity (možnosti dle věku a mentálních schopností dětí):hledání dvojic obrázků, které k sobě významově patří (děti vysvětlují, proč – např. volant je součástí auta)čtení slov na kartičkáchopis slovpřepis slov (psací písmo)tvoření jednoduchých vět (ústně, písemně)jednoduché vypravování do 10 vět (např. dvojice prase – jitrnice: vyprávění o nepovedené zabíjačce)Jedná se o vzdělávací materiál pro ZŠ.
UUCZ-53527
Český jazyk>Skládačky>MŠ - předškoláci>1.>2.>Speciální pedagogika
49.00