DEMONSTRAČNÍ KARTY ABECEDA + PLAKÁT A3

Předmět:
Kategorie:
Téma:
Počet stran:
11
Velikost: 9.86 MB
Nahráno: 11. 9. 2022
Upraveno: 11. 9. 2022
Cena:
65 Kč vč. DPH

35 DEMONSTRAČNÍCH KARET ABECEDA + PLAKÁT A3

soubor obsahuje  35 demonstračních karet ve velikosti A6 (4 karty na 1 A4) na jednotlivá písmena abecedy včetně písmen s diakritikou, plakát abeceda ve velikosti A3 a návod na výrobu.

Jak můžete karty využít? 

 

Možný způsob použití pro učení slovní zásoby a písmen: Karty vyskládáme na koberci nebo připevníme na tabuli do řady. Nejprve si každý obrázek pojmenujeme, nechte ať děti opakují.  Poté, co se s kartami seznámí, můžeme přejít k samotné aktivitě. Zábavné je v rytmu vyslovovat názvy písmen a obrázků a ukazovat přitom na jednotlivé obrázky. To vše alespoň 3x za sebou zopakovat. Když už máme pocit, že si jsou děti jisté a při opakování se nezasekávají, začneme karty postupně odstraňovat (nebo otáčet). Odebereme  jednu kartu a začneme opět pojmenovávat celou řadu. Když se dostaneme k prázdnému místu (otočené kartě), říkáme název obrázku - písmene, jako by tam bylo. Takto pokračujeme do té doby, než odstraníme (otočíme) všechny karty. 

Vybereme ty karty, u nichž chceme ověřit, že si děti zapamatovaly jejich názvy. Soubor karet dáme dětem do ruky a ony samy pojmenovávají jednotlivé obrázky. Pokud správně pojmenují karty, mohou je odložit, ty na které si nemohou vzpomenout, vrací dospod balíčku a zkouší to znovu, případně jim pak můžete pomoci vše zopakovat. 

11 STRAN A4

Další produkty od autora VERDAEL (Veronika Štěrbová)

291001
Přírodověda
Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Ostatní
ŽIVOTNÍ CYKLY V LESE sada 7 životních cyklů v lese. V balíčku najdete: životní cyklus netopýra životní cyklus lesní
125.00 Kč
125674
Přírodověda
MŠ, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Ostatní
Sada 20 demonstračních karet (flashcards) se symboly jara a plakát A3, který lze vytisknout ale i jen jako A4 Kartičky
49.00 Kč
3388
Prvouka
MŠ, MŠ - předškoláci, Speciální pedagogika
Didaktické hry
Hra dobble trénuje postřeh dětí. Je založená na principu cvičení rychlého postřehu. Každá karta má s jinou kartou
40.00 Kč
104964
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Pexeso
PEXESO s roztomilými myškami pro milou valentýnskou atmosféru, ale i jen tak pro radost. Obsah materiálu (PDF souboru)
39.00 Kč
DEMONSTRAČNÍ KARTY ABECEDA + PLAKÁT A3 DEMONSTRAČNÍ KARTY ABECEDA + PLAKÁT A3
35 DEMONSTRAČNÍCH KARET ABECEDA + PLAKÁT A3 soubor obsahuje  35 demonstračních karet ve velikosti A6 (4 karty na 1 A4) na jednotlivá písmena abecedy včetně písmen s diakritikou, plakát abeceda ve velikosti A3 a návod na výrobu. Jak můžete karty využít?    Možný způsob použití pro učení slovní zásoby a písmen: Karty vyskládáme na koberci nebo připevníme na tabuli do řady. Nejprve si každý obrázek pojmenujeme, nechte ať děti opakují.  Poté, co se s kartami seznámí, můžeme přejít k samotné aktivitě. Zábavné je v rytmu vyslovovat názvy písmen a obrázků a ukazovat přitom na jednotlivé obrázky. To vše alespoň 3x za sebou zopakovat. Když už máme pocit, že si jsou děti jisté a při opakování se nezasekávají, začneme karty postupně odstraňovat (nebo otáčet). Odebereme  jednu kartu a začneme opět pojmenovávat celou řadu. Když se dostaneme k prázdnému místu (otočené kartě), říkáme název obrázku - písmene, jako by tam bylo. Takto pokračujeme do té doby, než odstraníme (otočíme) všechny karty.  Vybereme ty karty, u nichž chceme ověřit, že si děti zapamatovaly jejich názvy. Soubor karet dáme dětem do ruky a ony samy pojmenovávají jednotlivé obrázky. Pokud správně pojmenují karty, mohou je odložit, ty na které si nemohou vzpomenout, vrací dospod balíčku a zkouší to znovu, případně jim pak můžete pomoci vše zopakovat.  11 STRAN A4
UUCZ-178028
Český jazyk>Ostatní>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>2.>Abeceda
65.00