ABECEDA 35 PLAKÁTŮ A4

Kategorie:
Téma:
Počet stran:
36
Velikost: 15.16 MB
Typ souboru: PDF
Nahráno:
Naposledy upraveno:
2. 1. 2024
Sdílet:

35 PLAKÁTŮ ABECEDA

obsahují 35 plakátů ve velikosti A4 na jednotlivá písmena abecedy včetně písmen s diakritikou a návod na výrobu.

Plakáty lze využít jako obrázky a zarámovat, sestavit z nich obrázkovou knihu a tu následně svázat nebo je použít jako tzv. flashcards. Nastavením tisku na tisk 4 strany na 1 (4 karty na 1 A4) list docílíte menší velikosti karet pro tzv. flashcards čili obrazové karty pro učení slovní zásoby  

Možný způsob použití pro učení slovní zásoby a písmen:

Karty vyskládáme na koberci nebo připevníme na tabuli do řady. Nejprve si každý obrázek pojmenujeme, nechte ať děti opakují. Poté, co se s kartami seznámí, můžeme přejít k samotné aktivitě. Zábavné je v rytmu vyslovovat názvy písmen a obrázků a ukazovat přitom na jednotlivé obrázky. To vše alespoň 3x za sebou zopakovat. Když už máme pocit, že si jsou děti jisté a při opakování se nezasekávají, začneme karty postupně odstraňovat (nebo otáčet). Odebereme jednu kartu a začneme opět pojmenovávat celou řadu. Když se dostaneme k prázdnému místu (otočené kartě), říkáme název obrázku - písmene, jako by tam bylo. Takto pokračujeme do té doby, než odstraníme (otočíme) všechny karty. 

Vybereme ty karty, u nichž chceme ověřit, že si děti zapamatovaly jejich názvy. Soubor karet dáme dětem do ruky a ony samy pojmenovávají jednotlivé obrázky. Pokud správně pojmenují karty, mohou je odložit, ty na které si nemohou vzpomenout, vrací dospod balíčku a zkouší to znovu, případně jim pak můžete pomoci vše zopakovat. 

36 STRAN A4

Brožuru můžete využít vcelku jako knihu anebo po jednotlivých listech jako plakáty.

Další produkty od autora VERDAEL (Veronika Štěrbová)

366425
Grafomotorika
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1.
Omalovánky
Pracovní listy Podzimní grafomotorika Grafomotorika je souhrn dovedností spojených s psaním, kreslením a manipulací s
35.00 Kč
1002
Logopedie
MŠ, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Didaktické hry
Hra domino na téma zvířátka z farmy. Obsahuje 36 kartiček (8 jarních obrázků ve vzájemné kombinaci jako klasické domino
35.00 Kč
28300
Přírodověda
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Postřehovka PTÁCI na způsob hry dobble trénuje rychlý postřeh dětí. Je založená na principu cvičení rychlého postřehu
49.00 Kč
538157
Český jazyk - psaní
MŠ - předškoláci, 1., 2.
Omalovánky
Pracovní listy GRAFOMOTORIKA JARO Grafomotorika je souhrn dovedností spojených s psaním, kreslením a manipulací s
35.00 Kč
ABECEDA 35 PLAKÁTŮ A4 ABECEDA 35 PLAKÁTŮ A4
35 PLAKÁTŮ ABECEDA obsahují 35 plakátů ve velikosti A4 na jednotlivá písmena abecedy včetně písmen s diakritikou a návod na výrobu. Plakáty lze využít jako obrázky a zarámovat, sestavit z nich obrázkovou knihu a tu následně svázat nebo je použít jako tzv. flashcards. Nastavením tisku na tisk 4 strany na 1 (4 karty na 1 A4) list docílíte menší velikosti karet pro tzv. flashcards čili obrazové karty pro učení slovní zásoby   Možný způsob použití pro učení slovní zásoby a písmen: Karty vyskládáme na koberci nebo připevníme na tabuli do řady. Nejprve si každý obrázek pojmenujeme, nechte ať děti opakují. Poté, co se s kartami seznámí, můžeme přejít k samotné aktivitě. Zábavné je v rytmu vyslovovat názvy písmen a obrázků a ukazovat přitom na jednotlivé obrázky. To vše alespoň 3x za sebou zopakovat. Když už máme pocit, že si jsou děti jisté a při opakování se nezasekávají, začneme karty postupně odstraňovat (nebo otáčet). Odebereme jednu kartu a začneme opět pojmenovávat celou řadu. Když se dostaneme k prázdnému místu (otočené kartě), říkáme název obrázku - písmene, jako by tam bylo. Takto pokračujeme do té doby, než odstraníme (otočíme) všechny karty.  Vybereme ty karty, u nichž chceme ověřit, že si děti zapamatovaly jejich názvy. Soubor karet dáme dětem do ruky a ony samy pojmenovávají jednotlivé obrázky. Pokud správně pojmenují karty, mohou je odložit, ty na které si nemohou vzpomenout, vrací dospod balíčku a zkouší to znovu, případně jim pak můžete pomoci vše zopakovat.  36 STRAN A4 Brožuru můžete využít vcelku jako knihu anebo po jednotlivých listech jako plakáty.
UUCZ-172623
Český jazyk - čtení>Výzdoba třídy>MŠ - předškoláci>1.>2.>Abeceda
110.00