Dialogy a komiksy

Předmět:
Kategorie:
Počet stran:
13
Velikost: 2.18 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
6. 1. 2023
Cena:
55 Kč vč. DPH
Sdílet:

DIALOGY - první část souboru

V první části naleznete 20 obrázkových kartiček. Na každé kartičce jsou vždy dvě, tři nebo více osob, které spolu vedou dialog. Úkolem žáků je napsat na papír nebo do sešitu, o čem osoby na kartičce asi debatují. Žáci mohou popsat emoce, prostředí… . Zaměřit se mohou na přímou řeč. Vymezte si s žáky vlastní pravidla. Záleží na tom, s jakou cílovou skupinou pracujete. Kartičky doporučuji zalaminovat.

KOMIKSY – druhá část souboru

V druhé části souboru naleznete celkem 60 kartiček s postavami. Na kartičkách jsou postavy různé cílové skupiny. Jedna sada kartiček pro tvoření komiksů se skládá z 6 obrázků. Můžete si je připnout svorkou. Celkem lze tedy poskládat 10 libovolných komiksů. Jednotlivé postavy lze samozřejmě namíchat. Pokud vystřihnete všechny kartičky, žák si zvolí sám, které postavy budou obsahovat jeho komiks. Cílem je vytvořit vlastní komiks.

BUBLINY

Bubliny můžete žákům vytisknout jako takové vodítko k tvoření. Mohou je použít nebo mohou posloužit jako inspirace.

Další produkty od autora Barbora Čechová

122718
Český jazyk
3., 4., 5.
Didaktické hry
Soubor je zaměřen na slovní druhy. V souboru naleznete 3 druhy kartiček k procvičení. 1. varianta (26 karet) Žáci mají
44.00 Kč
139225
Zeměpis
5.
Didaktické hry
Všechny kartičky i kruhy vystřihněte a zalaminujte. Úkolem žáků je zařadit jednotlivá zvířata podle kontinentů. Na konci
35.00 Kč
124084
Etická výchova
MŠ, MŠ - předškoláci
Didaktické hry
varianta č. 1 Dejte kartičky do prostoru. Přečtěte dětem otázku z černé kartičky. Úkolem je najít červenou kartičku se
44.00 Kč
154582
Prvouka
MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
Co v materiálu naleznete? Houby Kartičky vytiskněte a zalaminujte. Tyto kartičky můžete využít jako ukázkové k tématu
50.00 Kč
Dialogy a komiksy Dialogy a komiksy
DIALOGY - první část souboru V první části naleznete 20 obrázkových kartiček. Na každé kartičce jsou vždy dvě, tři nebo více osob, které spolu vedou dialog. Úkolem žáků je napsat na papír nebo do sešitu, o čem osoby na kartičce asi debatují. Žáci mohou popsat emoce, prostředí… . Zaměřit se mohou na přímou řeč. Vymezte si s žáky vlastní pravidla. Záleží na tom, s jakou cílovou skupinou pracujete. Kartičky doporučuji zalaminovat. KOMIKSY – druhá část souboru V druhé části souboru naleznete celkem 60 kartiček s postavami. Na kartičkách jsou postavy různé cílové skupiny. Jedna sada kartiček pro tvoření komiksů se skládá z 6 obrázků. Můžete si je připnout svorkou. Celkem lze tedy poskládat 10 libovolných komiksů. Jednotlivé postavy lze samozřejmě namíchat. Pokud vystřihnete všechny kartičky, žák si zvolí sám, které postavy budou obsahovat jeho komiks. Cílem je vytvořit vlastní komiks. BUBLINY Bubliny můžete žákům vytisknout jako takové vodítko k tvoření. Mohou je použít nebo mohou posloužit jako inspirace.
UUCZ-234850
Český jazyk>Didaktické hry>ZŠ – 1. STUPEŇ>ZŠ – 2. STUPEŇ
55.00